Prečo by ste mali kúpiť Tory Burch v farbe – aj keď nemáte rád módu

Niekedy sa môže cítiť ako kníhkupectvá kníhkupectva sú desiatkami. Áno, fotky sú úžasné a oblečenie zomrieť, ale nejako to všetko zrejme trochu nechá byť žiaduce. Nie je to tak s novou (a prvou) knihou Tory Burchovej, Tory Burch V časti Farba, ktorá sa práve objavila na vrchole nášho zoznamu nevyhnutných nákupov – a to nie je len preto, že milujeme dizajnéra.

Tory Burch vo farbe (50 dolárov, amazon.com) je naplnený živými obrazmi všetkého od domácich zvierat až po keramiku, ktorá sa rozprestiera od prvej polovice 20. storočia až po súčasnosť a všetky sú organizované podľa farby. Netreba dodávať, že nemusíte byť v móde, aby ste sa dostali do tejto knihy (aj keď je to veľa, ak ste). Prečítajte si z troch dôvodov, prečo by ste mali kúpiť Tory Burch V časti Farba, aj keď nie ste posadnutý módou.

SÚVISIACE S DOPLŇUJÚCE: Runway Looks We Love: Tory Burch

1. Inšpirácia nekonečného dizajnu interiéru

Burchova chuť v dizajne interiéru, o čom svedčí táto kniha, je božská. Tory Burch V časti Farba dáva nám pohľad na vlastné dizajnérske domy v Manhattane a Hamptone, ako aj žiarivé fotografie krásne vyzdobených miest interiérovými dizajnérmi ako Billy Baldwin. Či už chcete len pochváliť oči na úžasných interiéroch alebo chcete redecorovať svoju vlastnú, táto kniha prinesie to, že vaša tvorivá šťava tečie.

tory Burch In Color
Zdvorilosť

2. Nádherné cestovné fotografie

Pre každého, kto hľadá dočasnú opravu vážneho prípadu túlavosti, prelistovanie stránok Tory Burch V časti Farba bude to spraviť. Stránky sú naplnené osobnými fotografiami Burch, vrátane historických snímok matky a otca na dovolenke, ako aj zábery klanu Burch na dovolenke. A na téme vinobraných fotografií je aj kniha plná očarujúcich retro záberov Burchovej mamy a otca Reva (nižšie, vľavo) a Buddy, ktoré Burch notes ponúkajú svoje množstvo inšpirácie dizajnu.

FOTOGRAFIE: NYFW dizajnéri (vrátane Tory Burch) Povedzte nám, ako sa strávili v lete

tory Burch In Color
Zdvorilosť

3. Poradenstvo v reálnom svete

Tory Burch V časti Farba, poradenstvo prichádza v mnohých formách. V celej knihe nájdete slová múdrosti od obchodných lídrov, dizajnérov a verejnosti, rovnako ako Hillary Rodham Clintonová, Carolina Herrera, Arianna Huffingtonová a dokonca V štýleVlastného redaktora, Arielom Foxmanom, o všetkom, od rovnováhy medzi pracovným a súkromným životom, až po najlepšiu radu, ktorú dostali. Okrem toho je tu niekoľko báječných receptov, ako aj zábavné tipy, aby ste mohli hodiť Tory Burch-hodné soirée. A samozrejme aj tipy na štýl!

Tory Burch In farba je k dispozícii dnes za $ 50 na amazon.com.

SPRÁVY: Celebrity nosia Tory Burch

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − = 44

map