Prečo by ste mali umyť tvár so sálenou vodou

Chcete žiarivejšiu pleť? Skúste skĺznuť hlavu v šumivej vode. Vážne. Umývaním tváre sýtenou minerálnou vodou môžete oživiť pleť a dosiahnuť zdravšie vyzerajúce žiaru.

Šumivá technika, ktorá bola prvýkrát popularizovaná ženami v Japonsku a Kórei, prichádza s niekoľkými výhodami, vrátane spevňovania a sprísnenia pokožky, odstránenia odumretých buniek kože a čistenia pórov. Okrem odstraňovania špiny a špiny sú bubliny v nápoji známe, že dodávajú kyslík do bariéry pokožky, čo môže tónovať nadýchané oblasti pre hladší a pružnejší vzhľad.

Prijatie tohto trendu je jednoduché. všetko, čo musíte urobiť, je naplniť misku s jedným dielom sýtenej vody a zmiešať ju s rovnakým množstvom bežného H20 (to zriedi niektoré šumivosť, takže to nie je príliš kruté na koži). Môžete ho použiť pri čistení alebo ponorení tváre do liečby po dobu 10 až 15 sekúnd – jednoducho to neurobíte viac ako raz alebo dvakrát týždenne, aby ste predišli podráždeniu. Ďalšou možnosťou je zabaliť časť tekutiny na bavlnenú podložku a naniesť ju ako toner. Ak sa budete držať rutiny, vaša pokožka by sa mala objaviť čerstvejšie a žiarivejšie ako za mesiac.

SÚVISIACE VIDEO: Prečo je náš editor posadnutý biorezonančným mydlom

SÚVISIACE: 6 úžasné krásy Výhody pitnej vody

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 71 = 81

map