Prečo by ste mali vyskúšať tangá Bikiny – najmä ak máte veľký bok

Prvýkrát, keď moja stredozápadná matka zasiahla pláž v tureckom štáte Uruguaja, bol umlčaný jej plavky. To bol Punta Del Este v 80-tych rokoch, takže nie je pochýb o tom, že to bol nylon s nepríjemnou neónovou potlačou, ale to nebolo problém. A to nebolo, že jej bikiny boli príliš odhaľujúce. Keď bola dobrá dievčina z Kansasu, uistila sa, že jej korisť je skromne pokrytá drobnými časťami bikín, ktoré boli ďaleko od podráždenia – a podivne, žeČo spôsobilo, že sa začervenal.

Vtedy bola v Južnej Amerike normou, aby ženy, a dokonca aj niektorí muži, nosili colaless (doslova bez dna) bikiny. Na rozdiel od šnúrkových bikín, úzkych prúžkov tupých nití alebo dna s nízkym jazdcom colaless štýlový štýl tangá dna s hrubými popruhmi vystrihnutými tak vysoko na nohe, zdalo sa, že vytvárajú optickú ilúziu, že boky začínajú tesne pod hrudníkom (myslím, že kultové plavky Pamela Anderson Baywatch). Moja mama bola štíhla, opálená a fit (vďaka svojej lásce k Jazzercise), takže sa stavíte, že vyzerala zabijakom v bikinách so svojimi bokmi, keď sa konečne vydala a kúpila ju prvýkrát colaless bikiny.

SOUVISLOSTI: Sailor Brinkley Cook na to, čo robiť mesiac, týždeň a 24 hodín pred strieľať Bikiny

Nevzdal som siluetu svojej matky ani nečestný nedostatok celulitídy. Namiesto toho som bol požehnaný krátkym a potešujúcim telom svojej otcovskej babičky a jej domorodými znakmi rovných vlasov, vysokých lícnych kostí a jemnej, bezsrstnej kože. Moja mama musí zabudnúť na svoje dni leňošení na slnku v remeňoch, pretože ma vždy vedie k úplnému pokrytiu dna. Poukázala na to, že módne časopisy vždy navrhovali prehýbané topy pre dievčatá s plochými dievčatami a kusy s výrazným pásom pre zakrivené dievčatá ako ja. Lesklé stránky obsahovali minimálne dno výhradne na vysokých, chudých chicas s tými typmi tzv. atletickými.

Moja reakcia? Kašlem na to. Táto kořist je rovnako hodná nasiaknutia slnka ako akejkoľvek inej. Nikdy som nemal dovoleno nosiť štipľavé plavky doma v Kansase, kde boli považované za škandalózne. Ale keď sme navštívili Uruguaj, všimol som si, že všetky tvary a veľkosti ľudí vystavujú ich zadné líce, keď sa uvoľnili v piesku a postriekali sa v mori. Nebolo to ani nevyhnutne otázka dôvery alebo sexuálneho odvolania – bola to jedna zo štýlu; colaless spodné časti boli najlepšou voľbou pre plavky a každý vlastnil pár. Je to nejako ako v Španielsku. Ako teenager som sa silne zúčastňoval tým, že “zabudol” moje skromnejšie plavky späť v štátoch a kúpil si nové skicové bikiny zakaždým, keď sme navštívili Punta Del Este.

SPOJENÉ: Emily Ratajkowski veľmi špecifické Beach Selfie inštrukcie

remeň Swimsuit
Zdvorilosť

Nikdy som nemal korisť a nikdy som ho nechcel bronzovať na slnku. Aby som bol úprimný, v mojom prípade to nie je veľa činov vzdoru proti normám krásy. Zistil som, že menšie škrty sú v skutočnosti viac lichotivé na mojej zakrivené zadné, zatiaľ čo viac pokrytia len rámuje to ako široké, beztvaré blob. Keď žijem z nudlí a ryže v juhovýchodnej Ázii viac ako rok, moja zadná časť je plodná ako kedykoľvek predtým a čím viac slnko ma bozkáva, tým viac som si istý, že cítim (a kto má rád pálené línie?). Každý vie, že trochu slnka (získané s minerálnym SPF na ochranu vašej pokožky!) Môže pomôcť zakryť “chyby” a moje ticho má veľa, ktoré by som radšej schovával. Nemôžem ignorovať moje strihy, jazvy po akné a celulitída, keď som za mnou v zime moja pasta. Moja tangá plavky nie sú odvážne alebo chrumkavé – nosím ich, pretože sú to, čo sa mi cíti dobre, čo ma vyzerá dobre.

Nosenie môjho colaless dna na plážach po celom svete bola tiež nástrojom na osvojenie si latinskej kultúry, keďže prijímam a oslavujem svoje dokonale zdravé a fungujúce telo. Moje hrubé telo ma priviedlo do viac ako 50 krajín, často v bikinách s tvojou bičkou. To znamená, že v konzervatívnych krajinách to úplne neodporúčam. Dokonca aj ja, nenávidím opálených línií, príležitostne po celú dobu niekoľkých mesiacov v juhovýchodnej Ázii znervózňovali plné pokrytie dna na verejných plážach. V Spojených arabských emirátoch som však videla bikiny v remienku a topless dievčatá ležiace na pláži v Indii.

SÚVISIACE: Chceme toto leto viac dôvery? Choď na Nude Beach

Moja matka stále nie je fanúšikom mojej sotva tam plavky voľby a vždy mi hovorí, že to vyzerá, ako by som mal epické wedgie. Viem, že sa obáva nepotrebných zásahov a pohľady od mužov, keď som nosil plážový bum po celom svete. Prešiel som na nudistické pláže v Čiernej Hore a Chorvátsku bez toho, aby mi niekto venoval akúkoľvek pozornosť, ale doma vo Ft. Lauderdale, Fla., Ľudia sa zhromaždili, aby sa pozreli na moje zadné miesto. Odhodil som ich ako stádo nepríjemných čajok. Mám taký záujem, keď sú ženy vyčerpané mojou spodnou koľou, ktorá kráča po brehu. Bol som taký sklamaný, že počujem, že toľko žien zahanbuje ďalšie dievčatá, ktoré sa rozhodli ísť colaless a robiť hrubé komentáre o svojich číslach a možnostiach plaviek.

Bikiny tanga boli vyrobené pre nás všetkých. Nie je to len pre Kim Kardashian West so svojou neskutočnou záležitosťou alebo Emily Ratajkowski s jej malým ticho, obaja môžu byť pripísané na popularizáciu štýlu a hojdanie s neporovnateľnou dôverou. Moje telo je “pripravené na pláži” a zaslúži sa, aby sa oslavovalo celoročne. Ak sa vám to nepáči, nevyzerajte.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 48 = 56

map