Prečo Christy Turlington Burns miluje beh a jogu

Chytili sme supermodelka a zakladateľa a generálneho riaditeľa grantovej organizácie Every Matter Counts, Christy Turlington Burns, vo štvrtok v noci na treťom ročníku fundraiseru spoločnosti LoveEMC, Večerné využitie materského zdravia, a ona mala veľa čo povedať, keď zostala zdravá.

EMC, organizácia venovaná odstraňovaniu zbytočných úmrtí matiek na celom svete, je najväčším projektom Turlington Burns od jeho založenia v roku 2011. Ale keď nie je zaneprázdnená pomáhať pri záchrane životov, môžete ju nájsť v štúdiu jogy alebo na behu dvoch o tom, ako hovorí, že rád zostane aktívny.

“Beh a joga, to je moja vec,” povedala V štýle. “V roku 2011 som sa stal bežecníkom, keď som začal môj prvý maratón v New Yorku a doteraz som šesť, “dodala.” Myslel som si, že mám dve deti a môžem to urobiť dvakrát a budem Teraz ešte štyri maratóny a desať polmaratónov, Turlington Burns neprejavuje žiadne známky spomalenia a vďaka jogu za to, že pomáhala udržať ju. “Robil som jogu hlavne za posledných 30 rokov, a tak cítim ako pravdepodobne dobrá starostlivosť o svoje telo. “

VIDEO: 3 cvičenia, ktoré môžete (ľahko) prepašovať do pracovného dňa

Turlington Burns odhalila, že začína každý deň nejakou formou fyzickej aktivity, či už ide o prechádzku okolím alebo o triedu jogy: “Niečo fyzické, niečo pre mňa a to mi umožňuje odpojenie od elektroniky a všetkých tých vecí. A naozaj nastaviť moje úmysly na tento deň. ” Múdre rady skutočne.

SÚVISIACE: Tréning pre závod? Postupujte podľa týchto tipov od Christy Turlington Burns

Maratóny majú pre ňu ešte väčší význam, a to vďaka tímom EMC v maratóne, polmaratóne, 5k a 10k po celej krajine. “Preteky boli fantastické v tom, ako sme mohli vybudovať komunitu … a beh je taká metafora, najmä vzdialenosť beží … kvôli pôrode,” povedala. “[Maratónovanie a pôrode] sú veci, ktoré trvajú dlho, potrebujú veľa podpory a starostlivosti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 1 = 8

map