Prečo Christy Turlington Burns miluje bežiace maratóny

V roku 2011 moja láska, každá Matka počíta, dostal niekoľko miest v maratóne v New Yorku. Vtedy som nebol veľmi bežcom, ale súťažiaci v maratóne bol vždy na mojom liste. Tak som začal trénovať. Prvý závod bol samozrejme náročný, ale na tom bolo aj niečo zaujímavé. Ste obklopený tisíckami ostatných bežcov, ktorí ste urobili rovnaký záväzok, čo vám dáva okamžitý pocit kamarátstva. Je to tiež neuveriteľný spôsob, ako vidieť mesto. Žil som v New Yorku takmer 30 rokov a ten deň som prebehol v okolí, ktoré som nikdy predtým nevidel.

V štýle December - Christy Turlington
JON PATERSON PHOTOGRAPHER

Najlepšie však bolo, že náš tím dokázal získať viac ako 150 000 dolárov za našu príčinu: zlepšiť prístup k starostlivosti o matky pre ženy po celom svete. Preteky nám pomohli financovať všetko od základných zdravotníckych potrieb až po školenia pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v krajinách ako Haiti a Tanzánia. A skúsenosť bola tak potešujúce, že trénujem celý rok. Práve som dokončil Berlínsky maratón, kde sme získali viac ako 120 000 dolárov. Bolo to môj siedmy závod, a tak som dokázal bežať na 26,2 míle za menej ako štyri hodiny, čo bol môj cieľ. Keď som prekročila cieľovú čiaru, cítil som taký pocit radosti – pravdepodobne všetky tie endorfíny – a úľavu, ale aj úspech. Bola to naozaj krásna vec.

Ja a môj priateľ Adrian pred rakúskym poštovým pretekom. Pokúsil sa mi to na dnešný deň pritlačiť, ale to nebolo v kartách pre mňa. (4:00:47) Berlín bol každý z našich 7. maratónov, takže bolo skvelé zdieľať! Aké krásne mesto Berlín je a ja som taký hrdý na každého člena @runteamemcu pre všetky vaše snahy, ktoré viedli k dnešnému dňu a obzvlášť dnes. Nebolo to tak jednoduché, ako sme sľúbili! Ste úžasní a silní so zlatými srdcami. Ďakujem ����

Príspevok zdieľaný Christy Turlington Burns (@cturlington)

Ako povedal Jennifer Ferrise.

Turlington Burns je model a zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti Every Mother Counts. Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnúť decembrové vydanie časopisu InStyle, k dispozícii na novinových stánkoch, cez Amazon a pre digitálne stiahnutie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 + = 92

map