Prečo dcéra návrhára Amsale Aberry Rachel Brown je ďalšou veľkou vecou v R & B

Keď Wyclef Jean dabuje vašu hudbu “budúcnosť”, je to dosť veľa. Takže dokonca aj vo svete, kde sú rádiové vlny neustále zaplavené celebritami a dizajnérmi detských hudobníkov, sme sa nehovorili ľahko s Rachel Brownom. New York narodená a vychovávaná speváčka a skladateľka – a dcéra vzácneho svadobného dizajnéra Amsale Aberry – mohla pred desiatimi rokmi vyzdvihnúť gitaru, ale 28-ročná dymová, smutná kresba, ktorá znie ako zmes Norah Jones , Fiona Apple a Erykah Badu proti západoafrickému prístrojovému zariadeniu, si uvedomíte, že frontman Fugees bol na niečom naozaj dobrý. Hovorili sme s Brownom o tom, aké to je ako zasekávanie s Wyclefom, so svadobným spojením a úžasnou krycou Whitney Houstonovou. Tu je výňatok z našej rozhovoru:

Po prvé, ako ste sa s Wyclefom stretli?
Pred pár rokmi sme obaja hrali Bermudský hudobný festival. Predviedol noc predo mnou – bolo to po prvýkrát, čo som ho počul hrať naživo, a bol som úplne odfúknutý. Povedal, že prestane hrať, kým sa všetci nevrátia domov, a nakoniec sa na to zdržal a hral si nonstop na štyri hodiny rovno.

To je docela pôsobivé. Čo je to s ním pracovať?
Na mňa a všetkých nadchádzajúcich umelcov vždy podporuje. Po chvíli, keď sme sa stretli, sme boli na charitatívnej udalosti pre iMentora v Cipriani v New Yorku a spýtal sa, či som vedel, že Bob Marley “spieva vykupenie”. Vynucoval ma, aby som s ním spieval na pódiu, a neskôr zničil jednu z mojich vystúpení. Bolo to naozaj pekná záložka pre duet.

SÚVISIACE: Pozrite sa na Natalie La Rose Go “Okolo sveta” v novom hudobnom videu s Fetty Wap

Dostal vám nejaké tipy na to, aby bol úspešným hudobníkom?
Vždy mi odporúčal, aby som dokonalý výkon a venoval som sa dobrej show pre každého, kto je tam a na scéne, čo je pravdepodobne dôvod, prečo máme spoločné niekoľko členov kapely. Obaja chceme vytvoriť okamih v čase, aby všetci cítili určitý spôsob, či už je to párty, alebo je smutný, šťastný alebo nahnevaný.

Máte celkom rozmanité pozadie, s etiópskymi, bermudskými a južnými koreňmi. Ako to ovplyvnilo váš zvuk?
Myslím, že ma otvorila určité veci. Moja mama je Etiópčan, takže to je, ale to bolo väčšinou len žije v New Yorku, ktorý mi umožnil mať ucho pre rôzne štýly.

Už ste sa niekedy snažili byť dizajnérom, ako vaša matka?
Nikdy som vášnivo nechcel byť dizajnérom, ale vždy som sa pohyboval smerom k tvorivým formám umenia: kreslenie, šitie, hodvábna prehliadka atď. Vyrastalo, bolo úžasné byť neustále obklopený tvorivosťou. Ale práve keď som začal robiť hudbu, niečo naozaj uviazlo. Začal som hrať na gitaru v medzere medzi strednou a vysokou školu a keď som začal [na Harvarde], stal sa únikom z tlakov školy.

Našťastie, keď príde čas na vydanie, máte niekoho na rýchlej voľbe.
Ak sa nedostaneme do bláznivého boja! Môj ples šaty bol jeden z jej svadobné šaty v modrej, takže som už využil túto výsadu. Byť obklopený svadobnými šaty je pre mňa veľmi normálne.

Čo si počúvala vyrastala??
Väčšina mojej hudby prišla od môjho otca – vždy hral Motown, hip-hop a R & B. Potom som sa dostal do veku v polovici až do konca 90-tych rokov, taktiež v ére Hanson a Backstreet Boys, a preto im nemôžem nahrať klobúk. Ale Lisa Loeb, Alanis Morissette a Sheryl Crow boli tiež rozhodne v mixe.

Urobil si úžasný kryt (video nižšie) “Chcem tancovať s niekým.” Bola Whitney Houston aj vplyv?
Som jej veľkým fanúšikom a ja som nikdy nestretol so žiadnou z jej skladieb za milión rokov, pretože je Whitney, ale počúval som texty o tom a zistil som, že sú skutočne celkom srdcervúce, takže Chcel som to odstrániť a urobiť z toho iný typ piesne ako ten optimistický, ktorý všetci vieme. Prvýkrát, čo som spieval, to bolo pár mesiacov po tom, ako prešla, čo spôsobilo, že je ešte viac emotívne spievať. Ale myslela som si, že táto pieseň naozaj fungovala.

Pozrite si video “Chcem tancovať s niekým” nižšie a kúpiť si kópiu Kapela EP za 6 dolárov v obchode iTunes Store. Pre viac informácií, riaďte sa s Rachel Brown na Twitter na @ rachelbrownnyc. 

SÚVISIACE: Zoznámte sa s prechádzaním Mesiaca, Boy Band, ktorý sa šplhá po hudobných grafoch

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map