Prečo Granny nohavičky sú teraz považované za chladné

Prepáčte, Sisqo Thong Song je oficiálne povolené. V nedávnej eseji časopisu New York Times Bernadette Kissane, analytik odevov z krajín Euromonitor, uviedla: “V rámci spotrebiteľských skupín vo veku tisícročia a generácií Y sa považuje za v pohode nosiť spodné prádlo s plným dnom.

Pohyb možno najlepšie opísať ako normokor spodného prádla. Namiesto maličkých malých vecí je tu smerovanie k konzervatívnym kúskam zbavených ozdôb a nadbytočných ozdôb (pozri: Cameron Diaz, ktorý sa hýbe v rómskom filme 2002 Najsladšia vec, na obrázku vyššie). Značky ako Ten Undies, Me and You a Hello Beautiful vyrastali, ktoré sa starajú o tento špecifický dav, so základnými bavlnenými ponožkami, ktoré obsahujú siluety, ktoré sa pohybujú od vysokých pásov až po šortky na priateľské šortky.

Fascinácia s normcore undies, alebo babička nohavičky, ak chcete, by nemala prísť ako príliš veľký šok, aj keď vzhľadom na súčasnú vlnu nostalgie, ktorá zasiahla spoločnosť. V móde je táto (a ďalšia) sezóna všetko o 70. rokoch a týždenné #throwbackthursday alebo #flashbackfriday príspevky sa stali normou. A tak sme v tejto poznámke hľadali naše obľúbené tipy, od vysoko-pásových kúskov až po boky a bikiny.

VYSOKÝ PÁS 

spodná bielizeň - granny panties - embed 1
Zdvorilosť

Nakupujte kusy (zľava): Triumph, $ 68; anthropologie.com. Desať spomienok, 45 dolárov; tenundies.com. Eres, $ 125; net-a-porter.com.

BOY SHORTS

spodná bielizeň - granny panties - embed 2
Zdvorilosť

Nakupujte kusy (zľava): Calvin Klein, $ 22; nordstrom.com. Tela Victoria, 12 dolárov; victoriassecret.com. Voľný ľudia, 14 dolárov; freepeople.com.

BIKINY BRIEFS / HIPSTERS

spodná bielizeň - granny panties - embed 3
Zdvorilosť

Nakupujte kusy (zľava): Eberjey, 17 dolárov; eberjey.com. Araks, 48 ​​dolárov; araks.com. Miel, 24 dolárov; anthropologie.com.

SÚVISIACE: Pretty Bras budete chcieť predviesť toto leto

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 63

map