Prečo je liga Birkin Bag of Dating Apps – a ako sa dostať mimo Waitlist

Po mojom nedávnom podnikaní do datovania app hry, moje srdce trochu kýlo Bol som pozvaný na vstup do Ligy, najviac ballyhooed dátumu aplikácie v hre, ktorá by mohla následne môj digitálny datovania život na ďalšiu úroveň.

V súčasnej dobe pracuje v súkromnej beta verzii s čakajúcim zoznamom, ktorý obklopuje príslovečný blok, ktorého cieľom je Liga vytvoriť úplne nový kalibru užívateľa aplikácie dátumu. Prisľúbené 50/50 mn-k-žena race tvrdia, že sú špeciálne preverené tak, aby spĺňali všetky prísne prísne normy. “Selektivita je taká dostanete ľudí, aby zintenzívnili svoju hru a získajte nadšení z perspektívy on-line dating, namiesto toho, aby ste to mysleli ako na bezvýznamnú hru, zakladateľ a generálny riaditeľ Amanda Bradford mi povie.

Proces dvojitého overovania ligy okamžite odlišuje ju od jeho konkurentov. Prepojenie z Facebooku a Linkedin účty, umožňuje preskočiť potrebné predbežné sledovanie sociálnych médií a zobraziť presné poverenia z get-go. Okrem svojho profilu, ktorý obsahuje zoznam vašich vzdelávacích a posledných troch pracovných pozícií z LinkedIn, ste schopní vystupovať šesť fotografie seba, rovnako ako záujmy, náboženstvo, a voliteľnéO mne bio. Aplikácia taktiež spája vaše kontakty a sociálne médiá, aby sa vyhli tomu, že sa s tebou niekto stretne s niekým, koho už poznáš, s niekým, s kým ste predtým chodili, alebo s niekým, koho pracujete (nepríjemnosť sa odvrátila!). 

súvisiace: Táto nová aplikácia bude robiť zázraky pre vaše návyky nakupovania na internete

 League App
Zdvorilosť Foto

Funkcia, ktorú som najviac ocenila, bola schopnosť nastaviť veľmi špecifické preferencie. Som na vyššej strane a zvyčajne nosím podpätky, takže sa mi zdá, že ma najviac lákajú vysokí muži. Nakoniec som bol schopný špecifikovať moju požadovanú výškovú vzdialenosť, rovnako ako vekový rozsah, vzdialenosť, etnicitu, a vzdelávacie preferencie. Bradford hovorí, že táto časť je kľúčová: “Cieľom je rýchlo zistiť, či vás fyzicky aj intelektuálne priláka fyzicky a intelektuálne stretnutie, nájsť spoločnú pozíciu prostredníctvom správ a aby ste sa dostali do režimu offline, aby zistili, či existuje iskra alebo spojenie, ” ona povedala. “Budržiavanie Ligy selektívne, budeme stavať značku, ktorá bude znamenať kvalitu a kde sa ľudia budú cítiť pohodlne prechodom offline čo najskôr. “

SÚVISIACE: Snažil som sa 4 aplikácie Zoznamka za 2 týždne: Tu je to, čo sa znížilo

tak, čo potrebujete vedieť, aby ste sa dostali do projektu TLiga? Ak chcete začať, odovzdajte jasné fotografie. Tiež venujte osobitnú pozornosť svojmu O mne a “Záujmy” časti sekcií tvoj profil. Ak máte niečo naozaj vášnivé, uveďte to! To všetko vám prinesie jedinečnú výhodu, aby ste sa dostali zo zoznamu čakateľov. Podľa Bradforda ideálna “Leaguewoman” je “inteligentný, nezávislý, ambiciózny, orientovaný na kariéru, neuveriteľne zaneprázdnený, vie, ako sa dať dohromady, a čo je najdôležitejšie, má vysoké štandardy pre mužov, s ktorými sa rozhodnú tráviť čas. “V podstate je konečným #girlbossom.

Aplikácia je v súčasnosti dostupná v New Yorku iba, ale Liga bude uprednostňovať spustenie miest založených na registráciách čakateľov. Váš pohyb, dámy. 

súvisiace: Dating Apps vytvorené ženami skutočne lepšie pre ženy?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − = 83

map