Prečo Julia Robertsová vyrazila na veľký obrad George Clooneyho?

Vo štvrtok v noci v Hollywoode to bolo všetko o George Clooney. Herec nakreslil divákov Dolby Theater v Hollywoode hviezdne obsadené davy, aby sa pozreli, keď bol ocenený ocenením 2018 Life Achievement Award od amerického filmového inštitútu. Jennifer Anistonová, Cate Blanchettová, Laura Dernová, Miley Cyrusová, Courteney Cox a samozrejme Amal Clooney boli všetci, aby podporili. Amalova reč dokonca vyčerpala slzy.

Z Clooneyho života však bola jedna vedúca dáma, ktorá z akcie chýbala: Julia Robertsová. Je o to viac prekvapujúce, že Roberts bol ten, kto mal na prvom mieste prezentovať cenu.

Julie Roberts and George Clooney lead
Luca Teuchmann

30. mája AFI oznámila, že Robertsová, ktorá hrá spolu s Clooney v rolodexe filmov, priniesla Clooneyu cti sama. Ale príď koberec čas, nebola nikde nájsť. 

“Julia Robertsová sa s poľutovaním nedokáže zúčastniť na dnešnom večernom ocenení AFI Life Achievement Award, ktorý udelil Georgeovi Clooneymu ocenenie,” povedala hovorkyňa AFI E! Novinky vo štvrtok. “Pani Roberts je v súčasnosti vo výrobe a kvôli zmene v pláne nebolo možné sa zúčastniť podľa plánu.”

Vzťahuje sa na to: Amal Clooney hovoril verejne o ňom a manželke Georgeovi prvýkrát

Je to bohužiaľ posledná správa, ale jej náhrada bola hviezdna. Shirley MacLaine vstúpila priamo, aby vydala Clooney kudos, hoci Robertsová sa postarala o to, aby poslala Clooney vopred nahratú video správu, aby vyjadrila svoju lásku.

Hádajte, že budete musieť ďalší deň preraziť prsty na stretnutie s Robertsom-Clooneym. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 − 34 =

map