Prečo Kate Hudson nechá 6-ročný holiaci hlavu

Keď Kate Hudson potrebovala oholiť hlavu pre svojho hudobníka sestra s Sia, nezvolala svojho kaderníka a požiadala o nejaký čas na svoje stoličky. V skutočnosti nevolala štylizátora na to, aby jej vôbec neublížila. Pro za pixie? Jej 6-ročný syn. 

Pre zobrazenie na Lorraine show, herečka sa ponorila do príbehu za jej teraz známym pixie cut, odhaľujúc, že ​​mala nejakú nečakanú pomoc, ktorá to všetko roztrhla. “Moja malá a Sia obaja mali na seba nožnice,” povedala.

Tento konkrétny strih bol niečím zjavom pre Hudsona, pretože sa otvorila o svoje oslobodzujúce vlastnosti. “Verím, že vlasy majú veľa energie,” povedala V štýle. “Myslím, že každá žena, ktorá si oholela hlavu, by povedala, že je to oslobodenie.” Nemôžete skryť žiadnu časť seba. “Ste len pred svetom – dobrý, zlý, škaredý.”

VIDEO: Kate Hudson a jej syn ukážu svoje zodpovedajúce výrezy

Pokračovala v tejto správe Lorraine ukázať, že si myslí, že je to krok, ktorý by každá žena mala zvážiť raz.

KATEGORIE: Kate Hudson hovorí, že táto nočná rutina bola hra na zmenu krásy

“Úprimne si myslím, že žena v jej živote musí v jednom bode jednoducho odstrániť všetko,” povedala. “Na tom je niečo také oslobodzujúce. Ľudia sa na teba pozerajú inak!”

Takže Sia, berieš schôdzky?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

93 − 86 =

map