Prečo Mila Kunisová nikdy nebude konať s Ashtonom Kutcherom

Zakryte si uši, To ’70s Show fanúšikov, pretože Mila Kunis v podstate len potvrdila reštart, nikdy sa nestane, napriek tomu, že ona a manžel Ashton Kutcher sa stretli na sade. Vieme, je ťažké počuť.

Kunisova a Kutcherová romantika nezačala až roky po tom, čo bola show mimo prevádzky, ale aj tak Kunis nechce čoskoro znovu vytvoriť chémiu pre publikum. Dôvod? Kunisová povedala, že sa nestará o konanie vedľa Kutchera. Nikdy viac.

mila Kunis and Ashton Kutcher lead
Todd Williamson / BBMA2016

V rozhovore v nedeľu dnes s Willie Geistom, Kunis sa venoval možnosti pracovať s Kutcherom znovu na obrazovke s tupým “nebude sa to diať”.

SÚVISIACE: Medové týždne Mily Kunisovej boli v podstate nočná mora a “takmer zomrela”

“Nemôžem sa na neho pozerať a nie byť ako” Čo robíš? ” … Nie, je to divné, “povedala, bez toho, aby mierila nejaké slová.

“V scéne s ním som bol ako” oh, vidím, že hráš. ” Rovnako ako to môžem chytiť … a on sa na mňa pozrel a bol ako “čo to je tvár, ktorú robíš” a ​​bol som rád, že “to nemôžeme urobiť.” Nemôžeme byť spolu v scéne. “

mila and Ashton embed
FOX

No, to sa vyrovná. Pokúste sa vysušiť slzy, To ’70s Show fanúšikov, možno sa v budúcnosti zmení.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 + = 80

map