Prečo Miley Cyrus naozaj miluje jej krátke vlasy

Pixie rezy obsahujú viac možností štýlu, ako sa im prihodí, a len tým, že zmení štruktúru, môžete vziať svoj pohľad z lešteného na nervózny v piatich sekundách flat – pravidlo, ktoré Miley Cyrus vie dobre. Hviezda v auguste prekvapila každého, keď jej zobrala dlhý čas Hannah Montana pramene pre punk rockovú plodinu a odvtedy hraje s novými vzhľadmi. “Je to bláznivé, pretože každý deň sa vaše vlasy líšia, keď je to krátke,” povedala hviezda na knižnom výstave Briana Bowena Smitha v Hollywoode. “Každý deň sa zobudím a prinášam niečo nové, takže je to zábava!” Kvôli veľmi krátkej dĺžke jednoduché zmeny ako premiestnenie vašej časti alebo dávajúcim vašim prameňom miernu túlostivosť vyzerajú dramatickejšie ako pri dlhších účesoch. “Je to 100% najlepšia posteľová hlava, akú ste mohli kedy mať,” dodal Cyrus. “Zobudíš sa a cítiš sa celkom dobre, alebo ak to neurobíš, plácáš na malom Valentine pin a vy ste ako:” Dobre, dnes som roztomilý! “” Rýchlo, elegantne a ľahko – milujeme to.

Vyskúšajte Miley’s short crop kliknutím na políčko nižšie.

ĎALŠIE: • Miley na party Briana Bowena Smitha • Pozrite sa na Miley’s Platinum-Blue vlasy • Módne týždeň Celeb fanúšikovia, Miley v cene!

– Andrea Simpson

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 + = 81

map