Prečo nahé modely NSFW od Kanye Westovej sú pomerne jemné

Pre Kanye West a Kim Kardashian je každá tlač dobrým tlakom. A stlačte pozornosť – kontext stranou – je to presne to, čo sa v roku 2018 rozbili.

V poslednej dobe pán West rozhneval svet svojimi hnusnými a urážlivými poznámkami o otroctve ako “voľbou”, zatiaľ čo jeho manželka Kardashianová zvíťazila nad Donaldom Trumpom a podarilo sa mu získať body v oddelení pre reformu väzenia. Všetky spravodajské novinky!

Teraz to urobili ešte raz vďaka sexy kampani Yeezy. Ak chcete propagovať tenisky “Super Moon Yellow” Yeezy Desert Rat 500s, West zavolal fotografovi Eli Russellovi Linnetzovi (predchádzajúcemu spolupracovníkovi) vystreliť prehliadku modelov všetkých, ktorí nosia topánky, pričom všetky predstavujú umelecké (aj keď zvláštne) a zámerne šokujúce pozície.

Obrázky získavajú najväčšiu pozornosť? Uh, to by boli akt.

#SUPERMOON

Príspevok, ktorý zdieľa Eli Russell Linnetz (@elirusselllinnetz)

Kampaň zahŕňa aj modely ako Kirsten Noel Crawley a dvojčatá Shannon a Shannade Clermont, plus Kourtney Kardashian podobný, páry sa priľnú k sebe, ženy v zodpovedajúcich mikiny a iné obrázky NSFW.

#SUPERMOON #AD

Príspevok, ktorý zdieľa Kristen Noel Crawley (@ kristennoelcrawley)

#SUPERMOON #AD

Príspevok, ktorý zdieľajú Shannon a Shannade Clermont (@clermonttwins)

Samozrejme, zábery kampane sú kontroverzné. Používatelia Twitteru zavolali na západ a dodali, že kampaň je “nechutná” a premýšľala nad tým, “prečo sa to deje?” Čo nám pripomína: Máme históriu rozhodovania o castingu, ktoré sa zdajú byť spojené s jeho posadnutosťou Kim.

Tu je rýchly prehľad, ktorý slúži ako pripomienka, že pravdepodobne by sme nemali byť prekvapení jeho najnovšou kaskadérou.

SPRÁVA: Kim Kardashian Threw Kanye West Kanye-Téma narodeniny strany

6. sezóna Yeezy

Skôr ako pozvať hostí na módnu prehliadku, West sa rozhodol predstaviť svoju sezónu Yeezy Season 6 so vzorkovníkom. V novembri vystúpila Kardashian v sprievode pohľadu (väčšinou v priebehu jedného dňa), keď našla, že robí svetské veci ako jesť McDonaldov zmrzlinový kužeľ a zastaviť FedEx, a to všetko zatiaľ čo sa vyzdobí v kusoch ako Spandex ako Yeezy. Je zrejmé, že sme sa neskôr dozvedeli, že “úprimné” paparazzové zábery boli samozrejme pre zbierku Západu.

Seez 6 – Lookalikes

Čoskoro potom sa West rozhodol hrať s priateľkou svojej manželky s ďalšou obľúbenou 2000s celebritou: Paris Hilton. Ten si najal bývalú televíznu hviezdu, ktorá sa tiež stala súčasťou oblečenia v sezóne 6 Yeezy, tentoraz to, čo znovu vykresľovalo rovnaký vzhľad, ktorý Kim nosila len pár mesiacov predtým. V rámci projektu pozval aj Jordy Woods (model a Kylie Jennerova bestia), Amina Blue, dvojčatá Clermont a Noel Crawley, okrem iného.

�� # YeezySeason6 #ad

Príspevok zdieľaný Paris Hilton (@parishilton)

# YEEZYSEASON6 #ad

Príspevok zdieľaný spoločnosťou HEIR JORDYN (@ jordynwoods)

# YEEZYSEASON6 #ad

Príspevok zdieľaný JSEM VPLYV (@ amina.blue) na

# YEEZYSEASON6 #ad

Príspevok, ktorý zdieľajú Shannon a Shannade Clermont (@clermonttwins)

# YEEZYSEASON6 #ad

Príspevok, ktorý zdieľa Kristen Noel Crawley (@ kristennoelcrawley)

Yeezy 4

Pri odovzdávaní pre sezónu 4 Yeezy, West získal spätnú väzbu po Tweetingu a hľadal len “viacrašedné ženy”. Fanúšikovia sa rozhnevali nad tým, že hľadal ženy, ktoré vyzerali len čierne, ale neboli čierne – hoci neskôr povedal pohyb musel byť inkluzívny.

“Desaťtisíce ľudí, ktorí sa objavili, nemali s tým problém,” povedal v rozhovore móda. “Ako hovoríte myšlienku, že chcete všetky variácie čiernej? Ako to hovoríte presne? “

Na tej istej výstave boli desiatky modelov postavené v horúčave v New Yorku, kým čakali, kým West neukončí show. (On a jeho rodina pracovali neskoro.) Niektoré modely dokonca omdleli. 

Seezová sezóna 5

West urobil pozitívne vlny odovzdaním Halimy Adena, modelu, ktorý nosí hidžáb, ktorý odvtedy zaznamenal niekoľko hlavných obalov časopisov v jeho show dráhy Yeezy Season 5.

“Slávne” hudobné video

Západná fascinácia s doppelgangers nie je nič nové. V roku 2016 klesol svoje “slávne” hudobné video (piesňou, v ktorej neslávne hovorí, “urobil som to b-slávny” v súvislosti s Taylorom Swiftom) a zahŕňal rad celebrít zdobených bábik – všetky nahé v posteli vedľa západu.

Kardasijský klon bol zahrnutý ako nahý Taylor Swift, rovnako ako postavy, ktoré sa podobali Rihanne a Chris Brownovi, Caitlyn Jennerovej, Anne Wintourovej, Donalde Trumpovej, Billovi Cosbymu a Georgemu W. Bushovi. Zdá sa, že celý koncept bol inšpirovaný obrazom Vincenta Desideria “Spať”.

Yeezy Sezóna 8

Tento týždeň bol Kim Kardashian fotografovaný v štýle paparazzi v dvoch čierno-oranžových a modrých vzorkách Yeezy, ktoré podľa kadeřníka Chris Appleton boli navrhnuté pre sezónu Yeezy 8. Kardashian predstavil so svojou sestrou Kylie Jenner v jednom zábere.

Modrá čierna @ kimkardashian # yeezyseason8 #chrisappletonhair @makeupbyariel

Príspevok zdieľaný Chris Appleton (@ chrisappleton1)

�� # yeezyseason8 @kimkardashian #chrisappletonhair @makeupbyariel

Príspevok zdieľaný Chris Appleton (@ chrisappleton1)

Niečo sa blíži …. �� @ kimkardashian #chrisappletonhair @makeupbyariel

Príspevok zdieľaný Chris Appleton (@ chrisappleton1)

Napriek tomu, že potvrdenie o projekte od samotného západu prebieha, vieme jednu vec: zatiaľ je nad klonami.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

51 − = 48

map