Prečo princ William a Harry nikdy nehovorili o svojich rodičoch

s Princ Harry a Meghan MarkleSvadba je vzdialená menej ako 100 dní, všetky oči sú na zozname svojich hostí, najmä pokiaľ ide o step-súrodencov groom-to-be, ktorí sa očakávajú, že sa zúčastnia svadobných sviatkov v meste Windsor.

Hoci princ Harry a princ William žijú v očiach verejnosti, ich menej rozprávaní o súrodencov, Laury Lopes a Tom Parker Bowles, majú tendenciu držať svoje udalosti na nízkej úrovni. Takže je zriedkavé vidieť duo v titulkoch.

Napriek tomu je trochu fascinujúce okolie skôr publicisticky plaché deti Camilla Parker Bowles, keď sa blíži svadba.

PRÍSLUŠNÝ: princ Harry a Meghan Markle zdieľajú svoj kalendár svadby

Tomáš Bowles and Laura Lopes
Alan Davidson / Silverhub / REX / Shutterstock

Tu sú tri veci, o ktorých viete:

  1. Princ Charles sa stal nevlastným otecom, keď v roku 2005 s Camillem spájal uzol s Camillou. Lopes je mladší z dvoch na 40 rokov, Tom je 43 rokov a obaja sú deťmi prvého mužského manželky Camilla Andrew Parker Bowles.
     
  2. Laura je máma troch a spoluzakladateľkou londýnskej jedenástij galérie v roku 2005. Zdá sa, že ona a jej brat sú veľmi blízky Williamovi a Harrymu. Knížisti sa ubezpečili, že sú v ruke za jej svadobné šaty v roku 2006 a Lauraova najstaršia dcéra, 10-ročná Eliza, slúžila ako družička vo vévodovi v Cambridgi a svadbe Kate Middletonovej v roku 2011.
     
  3. Tom je autorom kuchárskej knihy, spisovateľom potravín a kritikom, ktorý vydal svoju šiestu knihu Cook Book: Fortnum & Mason v roku 2016. On tiež sa objavil na MasterChef a vyhral Cenu Guild of Spisovatelia potravín v roku 2010 pre jeho spisy na britskej jedlo.
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 3

map