Prečo princezná Charlotta stojí za to viac ako 1 miliardu dolárov pre britskú ekonomiku ako princ George

Súrodné súperenie – ale robia ich kráľovskými. 

OK, samozrejme, princ George, 4, a princezná Charlotta, 3, nie sú doslova v súťaži, ale pokiaľ ide o celkový vplyv, Charlotte má prednosť – a to má čo do činenia s jej dopadom na britskú ekonomiku. (Žiadna biggie.)

Ako sa ukáže, George a Charlotte robia obrovské finančné vlny práve tým, že sú ich roztomilé malé ja. Aj keď neexistuje žiadny spôsob, ako určiť vnučky kráľovnej presné čisté hodnoty, tam je spôsoby určovania detského vplyvu na trhy Spojeného kráľovstva a povedzme to tak: Charlotte má hornú ruku. 

Pri pohľade na čísla existuje okamžité a šokujúce odhalenie: vplyv princezny Charlotty na britskú ekonomiku sa odhaduje na takmer miliardu a pol dolárov viac než princ George. Reader’s Digest odhaduje, že Charlotte má hodnotu 5 miliárd dolárov, zatiaľ čo jej starší brat má hodnotu 3,6 miliardy dolárov.

princezná Charlotte net worth lead
Karwai Tang

Nie je to zlé pre trochu sis. Ale je užitočné mať na pamäti, že táto hodnota bola vypočítaná na základe odhadovaného ekonomického vplyvu počas ich života, nie reálnych dolárov. Ak by sa tieto odhady preložili do dolárov, čo by robilo Charlotte a George bohatšie ako samotná kráľovná Alžbeta, a samozrejme to tak nie je. V podstate to zhoršuje skutočnosť, že fanúšikovia kráľovskej rodiny majú oveľa väčšiu pravdepodobnosť, že si kúpia šaty, ktoré Charlotte nosil, ako šortky George, čo znamená, že Charlotte má väčšiu hospodárnosť.

SÚVISIACE S PRÍSLUŠNÝM Oficiálnym kreatívnym portrétom princa Louisa je tu a oni sú mimo rozkošný

Ale prečo to je? Podľa Telegraph, je to prinajmenšom čiastočne v dôsledku “princeznej Charlotte efekt”, kde ostatní rodičia vidia, čo Charlotte nosí a následne ju kúpia pre vlastné deti. Dopyt je taký divoký, že anketa tvrdí, že 1 z každých 5 rodičov považuje princeznú za vlastné deti ikonu štýlu, Telegraph správy.

Vévoda a vojvodkyňa z Cambridge, princ George, princezná Charlotta a princ Louis, po pokolení princa Louisa. �� Mattom Holyoakom v Clarence House.

Príspevok zdieľaný Kensingtonským palácom (@kensingtonroyal)

Zatiaľ čo sa predpokladá, že ekonomický vplyv Georgeho bude menej ako jeho sestra, stále nie je nič, čo by sa dalo naplniť.

“Kráľovské deti majú pozitívny vplyv na predaj konkrétnych odevov a hračiek, ktoré nosia alebo hrajú,” povedal generálny riaditeľ spoločnosti Brand Finance David Haigh insider. “V tomto zmysle majú veľmi podobný účinok na značky ako ich matka, vojvodkyňa z Cambridge, ktorá má skutočný dotyk Midas – všetko, čo sa dotkne, sa zmení na zlato.”

To isté možno povedať aj pre Meghan Markle, najnovší prírastok do kráľovskej rodiny, ktorého obľúbené kúsky sú známe v priebehu niekoľkých minút od ich identifikácie.

SÚVISIACE: Pravdepodobne ste vynechali túto Sassy princeznú Charlotte Moment na kňazovi princa Louisa

Charlotte môže zvrhnúť veci do zlata svojou vlastnou cestou, ale nekričajte za Georgeho čoskoro. Keď sa raz stane kráľom, zdedí výhody, ktoré má jeho veľká babička kráľovná Alžbeta, a ak to nie je víťazstvo, nevieme, čo je. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 − = 84

map