Prečo sa Joe Grocer skutočne dostal z bachelorety v noci?

Len čo zostal len jeden týždeň, kým Becca nenarazí na titul Bachelorette pre snúbencov, Muži oznámia všetkým epizóda je na nás. Zatiaľ čo zvyčajne prináša spoľahlivé “meh”, mám vysoké nádeje pre túto, v neposlednom rade kvôli tomu, že Jordan bude hrniec miešač / model bude späť. Táto sezóna bola plná bizarného dramatu a preto, že sa toľko zo správania Bicca o nápadoch na obočie odohralo offscreen – alebo skôr online, nie na prehliadke – máme veľa nezodpovedaných otázok, s ktorými sa s najväčšou pravdepodobnosťou budeme zaoberať, stretnúť sa dnes večer.

Takže, aké dramatické body z tejto experimentálnej experimentálnej sezóny sa môžete tešiť na to, že Becca je nápadník hovorí o všetkom? Dobre, poviem ti to.

Beletracy Becca Kufrin je zapojený: “Nakoniec som našiel svoju osobu”

Pozrite sa, kto som našiel @bkoof �� a melón plavecké kufre ��

Príspevok, ktorý zdieľa Joe Amabile (@ joeamabile1)

Pravda o Joe Grocer

Počúvaj, Joe ‘Grocer’ Amabile bol mojou osobnou úlohou, ešte predtým, ako vystúpil z limuzíny v noci. Zo svojho obrazu a ABC-ekvivalentu samotného profilu Bumble sa zdal roztomilý, zodpovedný a zamestnaný. Na rozdiel odo mňa Becca naozaj nehodnotil žiadnu z týchto vlastností a pre veľkú rozčarovanie Ameriky ho poslal domov v noci. Ak to čítate, som si istý, že viete, že dedičstvo Joeho Grocerka žilo a on bude videný na oboch dnešných Povedz všetkým a ďalej Bakalár v raji. Navyše bol spomienkovaný a predávaný na centimeter svojho života – s oblečením Joe Grocer a všetko – takže to robí dobre.

Napriek tomu nemôžem pomôcť, ale diviť sa … urobil Joe Grocer z toho limuzíka zo všetkých správnych dôvodov? Alebo tajne podozrieval, že bude najbližším Wellsom, akým je prvý Bachelorette súťažiaci a BIP barman, ktorý bol príliš normálny, aby tam bol, ale príliš roztomilý, aby sme ho nechali ísť? A prečo urobil Becca ho tak brzdila? Povedal niečo nefarebné v scéne, ktorú sme nechytili? Je jeho handshake limp? Má zlé dych? Musíme to vedieť.

Bachelorette Drama - Embed 4
ABC

Kto trávi viac času na vlasoch – Leo, Jordan alebo Jason?

Už pred začiatkom sezóny sme boli (alebo aspoň ja bol) celú cestu okolo Leoových dokonalých, dlhých a nádherných zámkov vlasov. Jednoducho povedané, bolo to dokonalosť, či bola vyhodená do bunky, alebo jednoducho visí nad jeho roztrhnutým chrbtom a širokými ramenami. Ale, aké úsilie urobil Leo naozaj aby si udržal vlasy na takom mieste? Mám na mysli dlhšiu dobu, než sa pripravuje ako Jordan, ktorý v mojom obľúbenom meme alebo dokonca v Jasonovi, ktorého vlasy nikdy nie je géloval späť ako animovaný darebák, preukázal svoje metódy štetcov (súčasť jeho “profesionality”). ? Žiadame odpovede!

cez GIPHY

Láska (ish) Trojuholník

Na súťaži sa najjasnejšia dráma rozhodne otáčala okolo známej BFF a bývalého súpera pre Arieho srdce Tia a Coltona. Colton sa ospravedlňoval, že krátko pred začiatkom natáčania Becca začal mať pocity pre Tiu a strávil s ňou romantický víkend bez sprievodu (spomeň si, Colton je panna – ďalšia otázka, o ktorej sa určite bude diskutovať). Po dôkladnej úvahe sa Becca rozhodla v každom prípade udržať Colton v pretekoch; dokonca sa dostal do rodných miest. Avšak Tia nakoniec povedala Beccii, že ona stále má pocity pre Coltona, takže Becca mu dal topánku. Je dosť jasné, kde Becca a Tia pristáli v tomto milostnom trojuholníku, ale čo Colton? Vykonal konkurz na show predovšetkým v nádeji, že Tia bude obsadená ako Bachelorette? Odložil ju hneď, ako zistil, že to urobil na show, pretože je viac o sláve než o románe? A ako panna, dúfal, že stratí svoju V-kartu vo fantasy sade? Veľké otázky, ktoré si vyžadujú veľké odpovede, pretože Tia a Colton boli vidieť v cuddle raj.

SÚVISIACE: Ako odraziť späť od zlého rozpadu, podľa Bachelorette Becca Kufrin

Bachelorette Drama - Embed 1
ABC, NBC

Je Chris skutočne blázon Eddie?

Jedným z najdramatickejších momentov tejto sezóny v mojej osobnej skúsenosti bola skutočnosť, že super darebák Chris R. vyzerá presne ako Crazy Eddie z Priatelia. Žiadam, aby som vedel, či sa Chris a herec Crazy Eddie Adam Goldberg niekedy objavili v rovnakej miestnosti spoločne a som s nízkym kľúčom rozrušený, že Becca nepoužil ich jeden na jedného spolu, aby získali najšťastnejšie koľko na to, čo súbor Priatelia bol ako v ten deň. Úprimne povedané, podobný chlapíci v súvislosti s Jasonom a jeho dospievajúcim snem doppelganger Andrew Keegan.

Bachelorette Drama - Embed 2
ABC, Getty Images

Je Jean Blanc, Colognoisseur, Con Artiste?

Jean Blanc mal byť jedným z najväčších, kým sa nezbavil svojej spovedi, že padol do Becca. Pamätáš si, že Jean povedal Beccii, že pre ňu vyvíja silné pocity, ale hneď ako povedala, že to nebude fungovať, bol to všetko, JK, vlastne som nie ako – vy ako vy. Ktorý bol buď malý spôsob, ako ochrániť svoje zranené ego, alebo pripustenie, že od svojho začiatku falošoval svoje pocity, aby získal nejaké PR hry pre svoju kariéru. Colognoissuer, o ktorom sme nevedeli, že potrebujeme, sa zdalo byť skutočné a ako by bol na prehliadke z pravých dôvodov, ale táto fasáda sa rozpadla ďalej, keď vydal parfum na rande svojej poslednej epizódy sezóny a daroval Becce fľaša uvedenej parfumy – s názvom “slečna Becca Blanc” – počas show.

Aká bola jeho skutočná motivácia? Je stále hľadá lásku? A Becca si udržala alebo dokonca nosila slečnu Becku Blancu v ktorejkoľvek z nasledujúcich termínov?

SÚVISIACE: Presne prečo sa každý zamiloval BacheloretteBlakea Horstmanna

Bachelorette Drama - Embed 3
ABC

Porota je na Jordánsku

Počúvajte, videl som môj spravodlivý podiel ďalších ľudí, najmä na televízii reality, ale v tejto sezóne Jordan vzal termín na nové výšky, dávajúc ľubovoľnému Hollywoodu diva útek za svoje peniaze. Bolo to model Jordana – a jeho extrémne nepríjemné súperenie s kuracím chlapcom Davidom – 100 percent legit, alebo všetko pre show? Ak je to čin, ten človek potrebuje a Emmy STAT. Ak nie, potom potrebuje modlitebný kruh.

Davidove nočné hrôzy

Keď hovoríme o našom obľúbenom kuriatkovi, jeden z najsmutnejších momentov v tejto sezóne bol, keď bol David vykonaný z kaštieľa na nosítko s krvavou tvárou a ponáhľal sa do ER. Jordánsko ho konečne prehralo a udeřil ho? Nie. Vyšiel tento dospelý človek z poschodovej postele? Áno. Alebo tak hovorí. Najhoršie zranenie súvisiace s poschodovou posteľou, akú som kedy videl, bola vtedy, keď naša sestra v 90. rokoch vypadla a všetko, čo jej ponechala, bola zlý postoj. Prosím, odpustite mi, ak sa budem spýtať čo naozaj stala sa tá noc v strašidelnom panstve. Skutočne padol David … alebo bol tlačený? Nemôžeme nič vylúčiť.

Použite svoj úsmev na zmenu sveta, nenechajte svet zmeniť úsmev. #smilesarecontagious

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Clay Harbour (@ clayharbs82)

Spravila sa Clay úplné zotavenie?

Chudák Clay. Skoro som sa roztrhol, keď tento profesionálny futbalový hráč zranil zápästie počas hrania futbalu počas skupinového stretnutia. Clay bol tak zranený, že potreboval vystúpiť z výstavy okamžite na operáciu. Ak by nebol, mohol by riskovať, že nikdy nebude hrať futbal – mimoriadne ťažké miesto pre profesionálneho športovca, ktorý hľadá WAG. Chcel by som vedieť, ako zvládol takýto diskvalifikujúci záchvaty srdca? A ako dlho by sa držal, keby to nebolo pre tú nepríjemnú nehodu? Snaží sa žalovať? Ako zvládol tento incident a všetko, čo ho zničilo? Jeho zápästia sa aspoň vyliečilo?

Becca sa chystá vyskočiť obidva finalistov a vyraziť s hudobníkom?

Ak jej dátumy v tejto sezóne naznačujú niečo, Becca dúfal, že jeden z jej mužov bude rockovou hviezdou. Od dátumov skladieb až po to, aby jej ľudia preň pripravili originálne piesne na štúdiovú reláciu s Wayne Newtonovou, Becca očividne dúfa, že v budúcom roku jej búško prinesie dárek pre Grammy. Bohužiaľ, podľa jeho zvukov, pochybujem o Garrettovi alebo Blake bude môcť splniť svoj sen o ňom. Chce Becca len chváliť hudobníka?

Vitajte v spoločnosti MANTECA, CA. , Chcem nielen poďakovať mojej rodine za to, že som sa stal mnou, ktorým som dnes, ale aj ľudia v tomto meste! Ďakujem všetkým mojim učiteľom, trénerom, rodičom, priateľom, požiaru a policajnému oddeleniu, ktoré mi pomohli na ceste a udržali ma z problémov a medzi riadkami. Miloval som plnenie môjho žalúdka s nekonečnými množstvami burritos a tacos z La Costa a čokoľvek z ponuky El Jardin (v súčasnosti majú v meste najlepší barman!). #hometown #manteca #transplanting #harvesting #agriculture #johndeere #atmosy #delta #bachelorette #abc

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Garrett Yrigoyen GY (@gy_yrigoyen)

Garrettov politické názory

Garrettova história rasových a sexistických Instagram memes si určite zaujme predné sedadlo počas trvania Povedz všetkým. Je podozrivý, že je prvoradým, tak sa politika, ako keby nikdy neprišla skôr, ako sa Becca dostala do zamestnania? A ako budú ostatní ľudia pociťovať kontroverziu? Bude sa brániť, a zmenil svoje názory?

Ako Lincoln skĺzol cez praskliny?

Ale táto dráma je malá liga v porovnaní so slonom v miestnosti. Toto je pre spoločnosť ABC: Ako to sakra urobil Lincoln, ktorý bol odsúdený za sexuálne útoky na udalosť, ktorá bola oznámená pred táto sezóna natočila, aby sa do behu?

Tu je nádej, že všetky tieto otázky dostanú odpoveď na dnešnú mimoriadnu epizódu – a aby sme dúfali, že so všetkými mega-dramami, ktoré sa majú rozbaliť, stále existujú niektorí čas hovoriť o Jordánskych zlatých korzetoch, pretože je toľko, čo chceme vedieť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − = 12

map