Prečo sa máma Meghan Markle pravdepodobne nezúčastní svojho otca s otcom

Mierne povedané, Thomas Markle spôsobuje svojej rodine bolesť hlavy. 74-ročný bývalý režisér osvetlenia sa venuje kráľovskému dráme a jeho dcére Celebrity Big Brother (nie nie Meghan, druhá), predstavovali by sme si, že klamné klepy a štiepanie hlavy budú len zosilnené.

Veľmi škaredý (a veľmi verejný) rozpor medzi Meghanom a jej rodinou nevyzerá, že sa čoskoro vyrieši, ale Denná pošta zdroj tvrdí, že riešenie konečne spája dve: Meghanova mama Doria Raglandová.

Tomáš Markle and Doria Ragland lead
WPA Pool / Getty Images

“Thomas hovorí s tlačiarňou viac, než sa dostal von a hovoril s vlastnou dcérou,” povedal zdroj. “Napriek tvrdeniu Thomasovi, že nemá žiadny spôsob, ako dosiahnuť Meghan, vie, že jej matka Doria je v kontakte s ňou a Thomas vie, ako dosiahnuť Doria.”

“Keby Thomas skutočne chcel hovoriť s Meghanom, mohol ľahko poslať list svojej matke a požiadal ju, aby ju odovzdala,” uzavreli.

Hoci to všetko znie dobre a dobre, a keď sa pozriete na súčasný vzťah Thomasa a Dorie, môže tento zdroj znova prehodnotiť.

Doria Ragland and Thomas Markle
AFP / Getty Images, GLH / BACKGRID

Oni údajne nie sú v najlepších termínoch práve teraz, aj napriek skutočnosti, že po rozvode, veci boli skutočne skvelé.

“Čo je tak neuveriteľné, viete, je to, že sa rodičia rozpadli, keď mi bolo dva, ale nikdy som ich nevidel. Boli by sme spolu ešte spolu. Môj otec prišiel v nedeľu, aby ma odhodil a budeme sa pozerať ohrozenie! jesť večeru v televíznych tácky, tí z nás, “povedal Meghan raz v a Vanity Fair pohovor. “Boli sme stále tak blízko.”

SÚVISIACE: Predtým, ako sa stretla s princom Harrym, Meghan Markle blogoval o Kate Middletonovej a byť princeznou

Ale potom, tie trápne fiktívne fotografie a vynechaná svadba a rotácia vystúpení talk show sa stala a teraz sú veci tak zlé, že by sa mohla angažovať kráľovná Alžbeta. Pochopiteľne to údajne spôsobilo určité napätie medzi exe.

Tabloidy uvádzajú, že Doria a Thomas odišli z priateľských spoluobčanov, aby sa “sotva hovorili” po tom, čo ostatné deti Tomáša začali hovoriť o tom, že Meghan tak verejne.

Tomáš Markle and Doria Ragland embed
OLI SCARFF / Getty Images

“Thomas a Doria v súčasnosti sotva hovoria navzájom. Snaží sa dosiahnuť mier po všetkom, čo sa stalo, “povedal zdroj Slnko. “Ich vzťah bol už niekoľko mesiacov pred zásahom fotografických škandálov.” Povedal priateľom, že chcel prišiel s mierovým gestom po zhovievavosti pred svadbou a jeho dcérskym veľkým dňom, ale jeho nedávne činy to rozdrvili. “

SOUVISLOSTI: Brat Meghan Markle je teraz bokom v jej rodinnej dráme

“Pár sa tiež stretol s tým, že jeho ostatné deti v uplynulom roku hovorili tak nešťastne o Meghanovi,” dodali. “Požiadala ho, aby ich neurobil, ale trochu sa zmenilo.”

Takže možno Doria nie je najlepšieho človeka, pre ktorého Thomas volá po všetkom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

82 + = 83

map