Prečo sa Meghan Markleová zúčastnila svojej kráľovskej návštevy v Írsku

Najdôležitejšia kráľovská mantra? Vždy počúvajte kráľovnú Alžbetu.

Keď “vláda Jej Veličenstva” požiadala, aby princ Harry a Meghan Markle uskutočnili svoju prvú oficiálnu cestu do Írska ako vévoda a vojvodkyne z Sussexu, boli šťastne povinní. Zábavný fakt? Ich oficiálne tituly sa v skutočnosti menia v Severnom Írsku, kde ich miestni obyvatelia nazývajú barón a barónka Kilkeel. (Budeme sa držať Harryho a Meghan, veľmi ďakujem.)

Každopádne novomanželia prišli do Dublinu v utorok a odštartovali dvojdňový výlet, kde podľa Kensingtonského paláca urobili čas na šport, navštívili záhradnú párty, navštívili Trinity College, dozvedeli sa o írskom technologickom štarte a vzdávaj pamäti na pamätihodnosti, ako je Pamätník pre hladomory a EPIC, Írsky emigračný múzeum – všetky vynikajúce príležitosti Markle, aby urobil jemnejšie a pozoruhodnejšie módne vyhlásenia.

Pre svoju prvú cestu do zahraničia na základe oficiálnej kráľovskej povinnosti Markle vyzerala pekne elegantná, čo sa podobá na niečo, čo by nosila prvá dáma. Ona sa obrátila k Givenchy (jej návrhár svadobných šiat) pre zelený svetr s okrúhlym výstrihom s tým, čo vyzerá ako zodpovedajúca vysoko-pasová sukňa s vreckami, všetko štylizované s nudnými čerpadlami, Strathberry tote a jej podpisom bun (tentokrát, je menej chaotický a viac Middleton). Inšpirácia pre vzhľad, predpokladáme, že je jednoduchá: Chcete mať šťastný výlet s írčanmi? Noste zelenú, samozrejme.

Meghan Markle Dublin Trip
Samir Husajn / Samir Hussein / WireImage

Nedávno, prvý obleky herečka nás čestne opustila zakaždým zakaždým zakaždým. Bude nosiť farbu? Bude porušovať pravidlá kráľovskej módy? Čo sa nám to pokúša povedať? Hneď po tom, čo sa oženila s Harrym, Meghan nás neprekvapila tým, že pokračovala v kroku v odvážnych, sexernejších šatách (v porovnaní s inými royals ako konzervativec Kate Middleton) a cool dizajnéri ako Altuzarra,.

Markle vzrástla prívetivosť pre dizajny s výstrihom bateau, ktoré napodobňovali dámske šaty, ktoré nosila v uličke, ale tiež sa stali legračními, keď nosili jemný, neutrálny tón, ktorý sme nazývali “ružové sedadlo pre cestujúcich”. Zdá sa, že sa snaží zamiešať sa. Markle určite nechce zatieniť kráľovnú a keď sa dostane do povetria všetkých fantazijných pravidiel kráľovskej etikety, je lepšie sa obliekať na pozornosť.

Napriek tomu nás stále nadchla a podarilo sa prelomiť očakávania. Pri príležitosti mládežníckeho mládežníckeho recepcie v júli sa rozhodla odvážne a vystúpila v dizajne banánového žltého dizajnu značky Brandon Maxwell bez rukávov. O niekoľko dní neskôr sa Markle opäť obrátila na amerického dizajnéra, tentokrát Ralph Lauren pre oveľa konzervatívne a bateau krk-olivovo zelené šaty na krídla princa Louisa. A kvôli prekvapivému vystúpeniu v Londýne, tesne pred jej príchodom do Dublinu v utorok, sa obrátila na čiernu Dior. Pink, týždeň, bol vyhodený z okna.

Markle prvý pohľad na írsku cestu je jednoduchý a jednoduchý a určite poteší svojich írskych partnerov – o ktorých vieme, že Queen Elizabeth mala nejaké problémy (jej prvá diplomatická návšteva bola v roku 2011). Čo sa týka diplomacie, mohla by Markle učiť ostatné politické postavy vec alebo dve.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map