Prečo sa rozpadli Gigi Hadid a Zayn Malik?

Keď Gigi Hadid a Zayn Malik ohlásili rozchod v utorok popoludní, internet sa rozpadol.

Tieto dva roky dva roky vyzerali ako najstabilnejší pár v mladom Hollywoode. Heck, má dokonca to, čo vyzerá ako tetovanie očí na jeho hrudi.

Netreba dodávať, že ich rozpad bol šokujúci a ich samostatné vyhlásenia pomohli vyplniť niektorí príbehu. “Gigi a ja sme mali neuveriteľne zmysluplný, milujúci a zábavný vzťah a mám obrovské množstvo úcty a adorácie pre Gigi ako ženu a priateľa”, povedal v utorok.

LFW Front Row Gigi Zayn - Lead 2016
Darren Gerrish / WireImage

“Má taká neuveriteľná duša Som vďačný všetkým našim fanúšikom za rešpektovanie tohto zložitého rozhodnutia a nášho súkromia v tejto dobe, želáme, aby táto správa mohla prísť z nás najprv Milujeme vás všetkých xZ”

Určite sa podľa našich noriem zdá byť priateľské. Hadidova správa mala podobnú atmosféru. “Rozdeľovacie vyhlásenia sa často zdajú neosobné, pretože naozaj neexistuje spôsob, ako dať do slov, čo dvaja ľudia skúsia spoločne počas niekoľkých rokov .. nielen vo vzťahu, ale v živote vo všeobecnosti som vždy vďačný za lásku, čas, a životné poučenie, ktoré spoločne zdieľali Z, “napísala.

“Ja chcem pre neho len to najlepšie a bude mu naďalej podporovať ako kamaráta, ktorého mám obrovský rešpekt a lásku.” Pokiaľ ide o budúcnosť, čokoľvek chce byť, bude vždycky.

Zdá sa, že táto posledná veta naznačuje, že Gigi môže niekedy v budúcnosti dosiahnuť zmierenie, čo odzrkadli anonymný zdroj, ktorý pôvodne povedal Slnko o rozdelení (predajňa v Spojenom kráľovstve prelomila správy pred potvrdeniami dvojice v službe Twitter). “Toto je určite koniec, ale to nie je horké rozdelenie a obaja si navzájom rešpektujú,” uviedol zdroj. “Je to spoločné rozhodnutie, takže nikto úplne vylúčil znovuzjednotenie v budúcnosti, ale zatiaľ to nie je miesto, kde sa nachádzajú hlavy.”

Prečo sa teda na prvom mieste rozdelili Gigi a Zayn? Podľa Slnko, ich rozporuplné pracovné plány ich museli stráviť dlhý čas a skončili veci skôr v mesiaci. “Pravdou je, že sa rozrástli,” povedal zdroj. “Majú bláznivé pracovné plány, ktoré by vyvíjali tlak na akýkoľvek vzťah.”

Ak to je dôvod kvôli rozdeleniu, Malikove citácie plagátové tabule v novembri zaujmú nové svetlo. “V skutočnosti nie je pre nás tak ťažké [usporiadať plány],” povedal. “Pomáha, že je skutočne organizovaná. Vďaka Bohu! Pretože som naozaj nie, pomôže mi organizovať moju schôdzku, aby som ju videla. “

SOUVISLOSTI: Gigi Hadid a Zayn Malik najkrajšie párové momenty

Možno sa Malikova dezorganizácia konečne dostala do Hadida, alebo sa práve postarala o to, aby sa odrazila medzi New Yorkom, Londýnom a Londýnom len preto, aby trávila čas so svojim mužom. Možno nikdy nevieme skutočný dôvod ich rozpadu, ale vieme jednu vec: urobili jeden sako roztomilého páru. Duo sa nestaralo o to, aby odhalili svoj vzťah v sociálnych médiách a často sa ukázali, že sa navzájom podporujú na podujatiach a módnych prehliadkach.

Keby sme boli naozaj ale venovali pozornosť svojim účtom v sociálnych médiách, hoci bolo pravdepodobné, že od začiatku začali oveľa menej fotografií a videí od seba. Hadidov posledný príspevok so svojím bývalým priateľom bol 12. januára. Vyplýva to zo svojej “boogie narodenín”.

narodeniny boogie �������� @zayn

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@ gigihadid)

Medzitým sa model naposledy objavil na Malikin Instagram 1. novembra na fotografii, ktorá odrážala ich superhrdiny Halloween kostýmy.

Príspevok zdieľaný Zaynom Malikom (@zayn)

Vzhľadom na to, že je to viac ako dva mesiace, odkedy sa naposledy objavili na sociálnych médiách druhej strany, tento vzťah mohol skončiť súkromne pred niekoľkými týždňami bez toho, aby to verejne vedelo.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 2

map