Prečo sme obsadení štýlom Emma Stone v poslednom filme Woody Allenovej

Pre tajomstvo / drama Woody Allenovej, Iracionálny človek, ktorý sa koná počas sezóny v New Yorku, Emma Stone (alias Jill), nosí v celom filme bájeky topánok a šiat, ktoré sa práve tak stalo neuveriteľne trendom. Jemne vyšívané blúzky a tuničníkové šaty vyrobené z bavlny a bielizne s výstrihom s výstrihom sú kľúčovými prvkami, ktoré tento trend spájajú. Dobrou správou je, že tento štýl je ešte vhodnejší na nosenie tohto ročného obdobia, než počas obdobia spätného chodu do školy, kedy sa tempy určite trochu ponorí. Ale aby boli jasné, s džínsovou bundou a ďalšími vrstvami, náladovo sfarbené vlákna robia vzhľad vhodný aj na pád. 

Emma Stone
Sabrina Lantos

Skutočnosť, že sa vo filme objavil štýl, je niečo prekvapujúceho. Móda má moment návratu. Ako sa presúvame od trendov zo 70. rokov, ktoré sa stali hlavou pre sezónu jar / leto 2015, tento vzhľad sa cíti ako prirodzený ďalší krok. Je to v súlade s trendom zo 70. rokov, ale cíti sa o niečo viac boho / hippie / flower child-esque – takže jedna vec je istá: tento trend je niečo iný ako iracionálny.

SÚVISIACE: Čo sa stalo, keď Emma Stone stratil svoj hlas pred Meryl Streep

Dobrou správou je, že tento trend je extrémne nositeľný a neformálny vďaka nevhodným vlastnostiam látok svetlo-vzduch. Mega-maloobchodníci a dizajnéri, ako sú Topshop, Zara, J.Crew, Tory Burch a ďalší, dali trendu ísť a remeselnícky jednoduché interpretácie. Čítajte ďalej na shop. 

Emma Stone Outfit Inspiration
Zdvorilosť

Získajte vzhľad: 1. Mango, 30 dolárov; mango.com. 2. Zara, 36 dolárov; zara.com. 3. Madewell, 158 dolárov; madewell.com. 4. J.Crew, $ 298; jcrew.com. 5. Láska Sam, 160 dolárov; intermixonline.com. 6. Topshop, 50 dolárov; topshop.com. 7. Tory Burch, $ 395; toryburch.com. 

FOTKY: 10 najlepší červený koberec Emmy Stone vyzerá niekedy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 85 = 86

map