Prečo sú ľudia nosení oranžovej americkej vlajky kolíky na Oscars?

Tohtoročná súťažná sezóna je plná osobností, ktoré používajú červený koberec na podporu konkrétnych príčin. Zlaté glóby mali herečky a herečky na čiernej farbe na podporu Time’s Up. Grammy mali spevákov na sebe biele ruže. Na 2018 Oscaroch najnovšia forma obhajoby má tvar oranžového čapu.

Hviezdy nosia oranžové americké vlajkové kolíky na oscaroch na podporu reformy kontroly zbraní a organizácie Everytown for Gun Safety. Everytown zvyšuje povedomie o prevencii násilia proti zbraniam, zatiaľ čo obhajuje pre Američanov, aby realizovali reformy spoločného zmyslu.

Zvýšená podpora hnutia vzniká po streľbe na vysokej škole Marjorie Stoneman Douglas, kde bolo zabitých 17 ľudí. Hviezdy, vrátane Lin-Manuel Miranda a Keala Settle, nosili kolky na pódiu počas Oscarov.

SÚVISIACE: Všetky prírastky červených koberec v roku 2018

Kolíky nie sú jediným spôsobom, ako sa Hollywood zapája do debaty. Celebrity ako Oprah a George a Amal Clooney darovali stovkám tisíc dolárov do marka pre náš život, protest z 24. marca vo Washingtone D.C., ktorý požadoval ukončenie masového streľby a násilných zbraní.

Dnešné oranžové kolíky sa dajú zakúpiť na webových stránkach spoločnosti Everytown.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map