Prečo ľudia podvádzajú svoje horúce manželky?

Dr. Jenn Mann je licencovaný manželský a rodinný terapeut a V štýle publicista. Ona je najlepšie známa pre svoju show VH1 hit, Pair terapia s Dr. Jenn, a je najpredávanejší autor, naposledy z Vzťah opraviť.

 

Naša najhoršia Limonáda obavy boli zdanlivo potvrdené, keď Jay-Z vydal svoje spovedné album 04:44, poukazujúc na neveru. Ale to nebolo včera, keď Jay-Z odkazoval na jeho podvádzanie v rozhovore T: Časopis New York Times že sme boli 100% istý.

Kedykoľvek idealizovaný pár celebrít zápasí s neverou, môže tlačiť naše tlačidlá. Okrem rozdrviť naše romantické fantázie o dokonalé vzťahy, to kladie osobné obavy na vysokú rýchlosť. Mám v mojej terapickej praxi viac ako jednu osobu, ktorá hovorí: “Keby jej [manželka vložila nádhernú hviezdu] jej podvádzal, akú nádej je pre neho ma?”Ale predpoklady za toto myslenie sú chybné – podvádzanie je o tom, aký atraktívny, sexy alebo žiaduce partner je. Naozaj, to nie je to, o čom je nevěra.

Zistil som, že najčastejšie ľudia podvádzajú kvôli nedostatku vzťahov vo vzťahu. Väčšina ľudí si neuvedomuje, aké dôležité je vytváranie, udržiavanie a udržiavanie vzťahu vo vzťahu. Budú vždy existovať pokušenia – pre prekrásne krásne celebrity, znásobte to asi o tisíc, – ale keď sa pár cíti spojený, pravdepodobnosť, že partner bude pôsobiť na tieto pokušenia, sa výrazne zníži. Štúdie ukazujú, že len 7% podvádzajúcich sa žien a 8% mužov podvádzalo kvôli sexuálnej nespokojnosti, veľká väčšina podvádzala buď preto, že vo vzťahu neexistuje emocionálne spojenie alebo kombinácia nedostatku emocionálneho a sexuálneho vzťahu. Zo slov Jay Z je zrejmé, že to bol jeho prípad. Podelil sa o to, ako jeho skúsenosť z detstva spôsobila, že ho emocionálne zatváral, čím sa ťažko spája.

VIDEO: 9 Beyonce Citáty, ktoré vám prinesú cez deň

SOUVISLOSTI: Ako Beyonce a Jay-Z používali svoje umenie “ako terapia” pre manželstvo

Existuje mylná predstava, že ak sa pár miluje navzájom, môžu dať svoj vzťah na autopilot a bude to v poriadku. To nie je prípad. Vzťahy vyžadujú čas, energiu a investície, aby zostali silné. Celebrity čelia pridaným výzvam, ako sú rozvrhy prehliadok, ktoré vyžadujú, aby boli od seba, obdivujú fanúšikov, ktorí robia ľahké podvádzanie príležitostí, milujú scény vo filmoch a manipulantov, ktorí nebudú volať svojich šéfov na zlé správanie zo strachu, že stratí svoju prácu. Zároveň som spolupracoval s mnohými celebritami, ktorí vo svojich vzťahoch vytvorili silné vzťahy, ktoré v ich živote poskytli nosné štruktúry potrebné na vyhýbanie sa nevery. Spodná línia spočíva v tom, že spojenie je protilátkou nevery.

Uvedenie času a energie do vášho vzťahu je najdôležitejšou vecou, ​​ktorú môžete urobiť pre vytvorenie silnej, nerozbitnej väzby. To znamená vyjadrenie náklonnosti prostredníctvom skutočného času tváre, ako aj digitálnej komunikácie, ktorá si navzájom kladie silnú pozornosť na očné kontakty a prináša zábavu do života druhého a aktívne sa snažia zostať fyzicky intimní. To v žiadnom prípade nie sú jednoduché poplatky, ale sú kľúčom k tomu, aby obom partnerom poskytli pocit naplnenia vnútri vzťah, a to je pravda, či ste Beyoncé a Jay Z alebo skutočne niekto iný.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 − = 55

map