Prečo všetci budú hovoriť o láske Šimona prichádza von Scene

milovať Simon Review - LEAD
Twentieth Century Fox / Ben Rothstein

Glynis Costin

14. marca 2018 @ 15.45 hod

Čo sa mení o teen romcom Love Simon, v divadlách tento piatok, nie je to, že má gay, dospievajúci charakter – je to, že gay postava je nakoniec vedúci, na rozdiel od, povedzme, chladný dievča je okázalý, stereotypný sidekick, ktorý dáva jej módne rady a fawns ako “Báječná” vyzerá.

Láska Simon-založený na populárnom románe YA Simon a Agenda Homo Sapiens, napísal Toto sme my scenáristi, režisér Greg Berlanti (Riverdale, Blesk) a vyrobené tým, ktorí nás priviedli Chyba v našich hviezdach –je prvý veľký štúdiový film zameraný na mladistvých o homosexuálnom dospievajúcom. Takže je veľa očakávania.

Sledujte príbehy: Greg Berlanti

“Ja som rovnako ako vy,” hovorí 17-ročný Simon (Nick Robinson) v hlasovaní, keď sa film otvára s jeho vinetami a jeho priateľmi, ktorí chodia do školy. “Okrem toho, že mám jedno obrovské tajomstvo,” dodáva, zatiaľ čo sme sa pozerali na to, aby povedal horúcemu chlapíkovi, ktorý nosil listovú dúchadlo v okolí, kde má rád svoje topánky. “Nikto nevie, že som gay.”

Simon bojuje, aby sa vyrovnal so svojou sexuálnou identitou – vrátane vydierania cez tajnú on-line romantiku a zisťovania, ako vyjsť – ale aj skúsenosti so 360 stupňami zmätok, vzrušenia a mučenia, ktoré robí každý stredoškolský študent: sú jocks, hlupáci a detské deti, večierky, futbalové hry, neobvyknutá láska a samozrejme veľa teen úzkosti. Páči sa mi to Jednoduché alebo Ten, kto stojí v kúte, toto je dobrý film na vysokej škole: čestný, smiešny, smutný, a ani vykorisťujúci ani príliš sacharínový.

SÚVISIACE: 10 filmov, ktoré sme najviac nadšení v roku 2018

Je pravda, že domáci život Šimona je trochu ideálny. Jeho rodina má rafinované raňajky spolu v perfektnej kuchyni v časopise. Ale srdce je v detailoch. Keď jeho otec komentuje Bakalár byť “tak gay”, narážame priamo na Šimona. Film nestláča svoje vlastné hranice tak dlho ako a 13 dôvodov prečo (ktorej vedúca herečka Katherine Langfordová, Costars), ale nespadá späť na prehnané stereotypy, ktoré sa často vyskytujú aj v mediálnych portrétoch LGBT. Je to relatívne a dlho oneskorené.

Tu si spoznajte postavy, ktoré film robia tak dobre – a na siedmich scénach, o ktorých všetci budú hovoriť. (Spoilers dopredu.)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 − = 57

map