Prestaňte držať svoj dych: J.Lo a Marc Anthony sa spolu nevracajú

Je čas nechať všetky nádeje ísť, že Jennifer Lopez a jej bývalý manžel Marc Anthony dá lásku ďalší záber.

Napriek tomu, že vyvolali povesti o zmierení, keď sa v noci v novembri v roku 2016 udeľovali na pódiu Odtiene modrej hviezda nastaviť záznam rovno o svojom vzťahu, hovoriť romantiku pre dvoch z nich je ne-go v tejto chvíli.

“Marc a ja sme dobre, ako sme práve teraz,” povedala počas vystúpenia vyhliadka Piatok. “Existuje dôvod, prečo nie sme spolu, ale sme skvelí priatelia, sme spolu rodičia a dokonca pracujeme na albume v španielskom jazyku.”

“Pre nás to bolo ešte lepšie, pretože v skutočnosti sme sa stretli s prácou,” pokračovala. “To je miesto, kde sme naozaj kouzelní, keď sme na pódiu spolu a tak podobne. To je miesto, kde sme dobrí a tak tam necháme.”

SÚVISIACE: Snažte sa, aby ste sa nedokázali sledovať Jennifer Lopez Talk About Her Kids

SLEDOVANIE: 10 najviac J.Lo Instagrams Ever

 

Len v prípade, že potrebujete trochu emocionálne pohodlie po tomto zjavení, J.Lo zdieľa rozkošný sebejistý sám seba, kto prehliadne svoju dcéru podobnú dcéru, 9-ročná Emme, piatok.

Ja a tento krásny lil marshmallow … #shesstillacoconut #mamasbabygirl #luckyme

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Lopez (@jlo)

“Ja a tento krásny lil marshmallow … #shesstillacoconut # mamasbabygirl # luckyme”, “I nie je vaša mama” spievajúci titulok titulok snap. V ňom sa obaja usmievajú ako úsmev, keď J.Lo cuddleje svoju dcéru v mikiny.

Počas nej si sadnúť Výhľad, Lopez tiež vrhol nad svojimi dvojčatami a povedal hostiteľom: “Stávajú sa tak veľkými, je pre mňa ťažké veriť, že odo mňa prešlo deväť rokov, letielo sem, neznášam túto časť. skvelé. “

“Sú ako malé rómske deti, ktoré so mnou cestujú všade,” pokračovala. “Všetci idú so mnou, teraz sú domáci učitelia, teraz žiadajú o to, aby boli v škole, a každý deň sme zisťovali svoje životy, rovnako ako všetci ostatní a snažíme sa robiť to najlepšie, čo môžeme. “

“Sú úžasné,” pokračovala. “Sú to skutočne dve krásne drobné duše, ktoré každodenne prinášajú radosť.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

79 − 73 =

map