Presunúť, Pastel Hlavné — Toto by mohlo byť ďalší veľký trend farby vlasov

Nepoužívajte odtieň odfarbením vône farby vlasov, ale na obzore by ste mohli mať nový trend v oblasti farieb vlasov! Snáď inšpirovaná hlbokým zafírom Nicole Richie pracovala skôr, než začala horúco ružová, šperk-tónované vlasy sa rýchlo stala trendovou témou, vedľa pixelov zdôrazňuje pre dobrodružnejší typ. Kozmetik celebrít James Corbett súhlasí — v tejto sezóne je oficiálne čas, aby svetlo svietilo ako rubín, ametyst alebo vzácny klenot podľa vášho výberu.

“Ženy sú stále viac dobrodružné so svojou farbou vlasov a sú obsiahnuté na trendy šperky-tónované odtiene, nahradzujúci pastel trend farieb vlasov 2014,” hovorí V štýle. “Hlboké červené trendy v tomto roku!” Zatiaľ čo je bledšia Môj malý poník farby vlasov vyžadujú, aby tí, ktorí mali tmavšie pramene, úplne odfarbili svoj existujúci odtieň, aby sa pastelový farbivo lepil. Jewel tóny sú jemnejšou alternatívou, pretože môžu pracovať tak na hlbokých brunetkách, ako aj na bledých blond bázach.

SPOJENÉ: Into the Dark: Najkrajšie farby na vlasy pre zimu

Tí, ktorí začínajú tmavou základnou farbou, dostanú do vlasov jemný odtieň – komiks z lady Wonder Woman – modré pramene —, ktoré nebudú hraničné na území NSFW, zatiaľ čo svetlejšie farby vlasov môžu očakávať, že výsledky budú bližšie k Richie’s dramatický vzhľad. Ak ste profesionálom v procese farebnosti DIY, Corbett odporúča použiť Clairol’s Crema Keratina podľa prírodných inštinktov buď v liekovej vôni alebo v malinku Creme (8 dolárov každý, drugstore.com), aby ste dosiahli vzhľad. Vďaka deminerálnemu zloženiu splní domáca súprava tie spontánne požiadavky na pokrok v najnovšom trende vlasov, ale v priebehu niekoľkých týždňov postupne zmierňuje váš prirodzený odtieň v prípade, že sa vaša nálada začne meniť.

“Je to ideálne pre ženy, ktoré chcú hrať s farbou bez záväzku,” hovorí. “Vyššie zaťaženie zafarbenie trvá 20 minút namiesto 10 a poskytuje bohatšiu farbu, takže aj ženy s veľmi tmavými vlasmi môžu skákať zábavný nový odtieň.”

FOTOGRAFIE: Salon Inspiration: Divoké farby vlasov, ktoré chcete vyskúšať teraz

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 2

map