Pretty Sweet: Táto cukrová hmla Perfektné plážové vlny (bez lepkavej textúry)

Pokiaľ ide o vytváranie vĺn vlnitých plážových vĺn za niekoľko minút, spreje s morskou soľou už dávno boli našimi krokmi, ale pre niektoré textúry vlasov, soľné listy sa cítia suché a krehké. Zadajte Keratin Complex Sweet Definition Texturizing Mist ($ 16, k dispozícii tento mesiac na keratincomplex.com), ktorý si vymení zložku cukru. Okrem toho, že necháte svoje vlasy vyprahnuté, môžu soľ a chlorid sodný zbaviť keratínových proteínov z vašich vlákien, čo má za následok, že chrumkavá štruktúra.

SÚVISIACE: Channel Your Inner Mermaid s týmto remixovaným soľným sprejom pre Curly Strands

Obchodovaním soľou pre extrakt z cukrovej trstiny skončíte s tou istou surferovou dievčenskou textúrou, ktorú ste bez toho, aby ste mali pocit tuhosti. Vďaka hydratačným prísadám, ako je extrakt zo slnečnicových semien, morské riasy a morská riele, vaše vlny budú jemné na dotyk – ale nebude to filmové divadlo, lepiace, ako naznačuje “cukrovka”. Rovnako ako ste so slaným náprotivkom, pretrepte fľašu, aby ste zmes olejovej infúzie zmiešali so zvyškom zmesi. Potom rozstrekujte sprej na vlhké pramene z vašich stredných dĺžok na konce a buď ich nechajte vyschnúť na vzduchu, alebo otvorte na sušičku prídavok na difúzor, aby ste proces urýchlili. Tu je možné pozorovať plávajúce vlny dnes, zajtra a celé leto!

FOTOGRAFIE: Najlepšie objemové vlasy Styling produkty

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − = 85

map