Pretty Woman Turns 20: Aká je vaša obľúbená scéna?

Sme si istí, ako sme my, videli ste Pekná žena niekoľkokrát. Čo nemôže milovať s ikonickým príbehom Popoluška Julia Robertsová ako Vivian Ward, šlapka so zlatým srdcom, ktorá sa odvlečie od jej krásneho princa očarujúceho, ktorý hrá dapper Richard Gere? Film, ktorý robil Robertsovo meno domácnosti oslavuje tento týždeň svoje 20. výročie (nemôžeme uveriť, že to už bolo tak dlho!) a pripomíname si pár našich obľúbených scén. Vivian spievajúci princove “Kiss” v bublinkovom kúpeli nás očaril a do okamihu, keď vykročila v tom úžasnom červenom šatách (našťastie kostýmový dizajnér nešiel s čiernym!) Zostáva navždy vyleptaný našou pamäťou. Ale nakoniec musí byť naša obľúbená časť keď Vivian narazí na Rodeo Drive za nákupy, šialený s vyhliadkou na návrhárske oblečenie, topánky a neobmedzenú kreditnú kartu, a to nádherne uspokojujúca scéna, kde dáva rozčúlenému predajcovi kúsok mysle – nikto sa nehneva s Vivianom Wardom! Sledujte túto nezabudnuteľnú scénu po skoku a zdieľajte svoje obľúbené Pekná žena momenty v sekcii komentárov nižšie!

UPDATE: V štýle Režisér módy Hal Rubenstein pripomína vrcholovú scénu, ktorá robil filmovú hviezdu: “Scéna v červených šatách, keď Gere otvorí krabičku s náhrdelníkom a zatvorí ju, rovnako ako to Roberts dosiahne.” V tejto chvíli sa zasmiala, ako sme to vedeli bola hviezda! “

[vodpod id = Video.3296727 & w = 640 & h = 385 & fv =% 26rel% 3D0% 26border% 3D0% 26]

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

69 − 61 =

map