Prezrite si princa Harryho rozkošne 3 roky staré pre dotýkanie vlasov Meghan Markle

Kedysi v prakticky každej rozprávke prichádza nejaký princ alebo “rytier v žiarivom pancieri” na záchranu dámy od absolútnej nebezpečnosti. Zdá sa, že Meghan Markle skutočne dostala, že v jej manžela, skutočnom princovi menom Harry, a on prišiel na obranu svojej česť v stredu od … 3-ročný.

Meghan and Harry with a kid embed 1
Samir Hussein / Getty Images

Dobre, toto dieťa nebolo presne oheňom dýchajúcim drakom, ale Harry ešte stále vstúpil, aby hravo pokarhal malého chlapca menom Waltera, ktorý preťahoval Marklov vlasy. Malý Walter tiež nemohol pomôcť, ale dotknúť sa jej tváre, len aby sa ubezpečil, že je naozaj, naozaj tam.

Meghan and Harry with a kid embed 2
Chris Jackson / Getty Images

Práve vtedy, keď vstúpil Harry a povedal dieťaťu tak zábavne a bezstarostne, aj Walter nemohol pomôcť, ale usmieval sa a smiať sa.

Meghan and Harry with a kid lead
Chris Jackson / Getty Images

Samozrejme, že je to diplomatická osoba (pamätajte na konflikt, ktorý práve skončila?), Markle zrejme netušil. Napriek tomu, že už dve mesiace je vévodkyňou Sussex, existuje už niekoľko prípadov jej silnej väzby s deťmi po celom svete, takže to nebolo prekvapením. 

SÚVISIACE: Prečo sa Meghan a Harry zobrazujú viac PDA ako Will a Kate

Meghan and Harry with a kid embed 3
Chris Jackson / Getty Images

Samozrejme, teraz, keď je kráľovská svadba za nimi, fanúšikovia a dobrotiví ľudia pepsali Meghana a Harryho s otázkami, či a kedy plánujú mať vlastné deti. Naposledy sme počuli, že sa snažia mať deti ASAP a sám Harry dal trochu pomôcku v stredu o tom, koľkí uvažujú. 

SÚVISIACE: Prince Harry a Meghan Markle chcú mať deti ASAP

Podľa ľudia, keď sa kráľovský fanúšik a päťčlenná matka Elaine Adam-Stewartová spýtali Harryho, keď sa s Meghanom chystali “ísť” a mať vlastné deti, princ spozoroval humor v otázke.

“Zasmial sa a povedal:” Päť detí? Príliš veľa, “povedal Adam-Stewart.

Porota je na tom, či skončia s veľkým červenokrvným mláďatom, ako je Ron Weasley, ale aspoň pre túto chvíľu budú musieť namiesto toho hrať s deťmi ako Walter. Nie je to zlá dohoda. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − = 24

map