Priatelia Jennifer Lopezovej premenovali jej “Bronx Barbie” na tento dôvod

Štýl Jennifer Lopez sa môže pohybovať od koketov a žien až po leštený a klasický alebo chladný a atletický v závislosti na hodine, a podľa speváčky jej priatelia dokonca majú prezývky pre jej rôzne lewks. V novom vydaní StyleWatch, Lopez hovorí, že sa oblieká v závislosti na tom, ako cíti tento deň.

“Ľudia vždy vtipkujú, že sa dostanú okolo šiestich Jenniferov po celú dobu,” hovorí. “Hovoria tomu Barbie – je to Bronx Barbie, keď robím svoje hudobné veci, alebo Business Mogul Jennifer, keď som celá oblečená.”

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez nám dala rýchlu lekciu o dnešnom nočnom obliekaní, zatiaľ čo na večeru s A-Rodom v tejto úžasnej polopriešnej kvetinovej čiapke s čiernym a burgundským zamatovým lemom. Retiazkové vrecko reťaze a pár zodpovedajúcich vínových podpätkov dokončili vzhľad.

BlayzenPhotos / BACKGRID

“Záleží len na tom, čo robím,” dodala. “Oblím sa, ako sa cítim v momente – môj štýl je vyjadrením toho, kto som ten deň, a to sa mení každý deň.”

Ale to neznamená, že nestane verná svojmu osobnému štýlu. “Mám jadro toho, čo sa mi páči a kto som,” povedala. “Mám rád elegantné, ale páči sa mi, aby som bol sexy, a ja som sa cítil istý. Mám trochu Bronxu vo mne, ale mám tiež veľa couture vo mne, taky. Mám rád klasiku. Je to len zmes všetkých vecí, ktorým som bol vystavený po celé roky. “

TK
Alexander Tamargo / WireImage

Vzhľadom k tomu, že je speváčka, tanečnica, herečka a teraz Svet tanca sudca, to dáva zmysel, že J.Lo má tony skúseností, z ktorých sa vyťahuje.

SÚVISIACE: Vyzerá to, že Jennifer Lopez je najzábavnejšia Street Street

Jedna vec je istá: jej štýl nás miluje, keď nás drží na prstoch.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 9

map