Priateľské exe Demi Lovato a Joe Jonas Zdieľaj Hug a Duet na Future Now Tour

Pamätám si, keď Rockový tábor hviezdy Demi Lovato a Joe Jonas boli jedným z najhorúcejších mladých párov v Hollywoode? Disney hviezdy sa od tej doby rozpadli a pokračovali v divokej úspešnej hudobnej kariére, ale medzi týmito známymi exe nie je žiadna zlá krv.

Lovato je uprostred nej Budúcnosť teraz turné s Joeovým bratom Nickom a fanúšikmi vo Washingtone, D.C. dostal včera večer veľké prekvapenie, keď sa spevák DNCE dostal na javisko. Ak chcete urobiť nostalgiu 2008 ešte intenzívnejšou, Lovato a Joe ich vykonali Rockový tábor duet, “Mám ťa nájsť”, na radosť kričať fanúšikov a dokonca zdieľať sladké objatie.

“Zdieľanie scény s @ nickjonas a @ddlovato v DC včera večer! Prekvapujúci Demi s Gotta nájdete, že si bol niečo, na čo nikdy nezabudnem! “Joe napísal na Instagram. “Ďakujem za to, že ma chlapci! Úžasné ukázať, že ste si obliekli. Hrdý mať v mojom živote talentovaných ľudí. “

Zdieľanie javiska s @ nickjonas a @ddlovato v DC včera v noci! Prekvapujúce Demi s Gotta nájdete, že si bol niečo, na čo nikdy nezabudnem! Vďaka za to, že ma chlapci! Úžasné ukázať vám dva dať na. Hrdý mať v mojom živote takých talentovaných nádherných ľudí.

Fotografie zverejnená spoločnosťou J O E J O N A S (@joejonas) dňa

“Je to rodina,” povedal Joe nedávno E! správy. “Nemyslím si na ňu ako na ex. Sme skutočne dobrí priatelia. Prešli sme toľko spolu a teraz sme naozaj blízko. “

SPRIEVOD: Nick Jonas na turné s Demi Lovato a byť “znovuzrodenie Teen Star”

Sledujte ich nostalgický duet vo videách vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 + 3 =

map