Príbeh za obľúbenou vôňou Audrey Hepburnovej

Sú tu celebrity, sú ikony a potom je Audrey Hepburn. Žena tak rozmanitá vo filmových, baletných a filantropických svetoch by mala mať podpisovú vôňu rovnako dynamickú – a to pri oslavách, čo by bolo jej 86. narodeninami 4. mája, sa pozrieme späť na zaujímavý príbeh za jednu z jej prvých obľúbených vôní, Anglická promenáda Krigler 19 (220 dolárov; krigler.com). Ak dávate pozor na históriu krásy, pravdepodobne ste počuli, že Givenchyova L’Parditová vôňa bola vytvorená špeciálne pre hviezdu, ale Anglicka Promenáda bola tá, ktorú jej zničila ochrannú známku veľmi skoro do svojej kariéry.

Hepburn je ďaleko od jediného celebrít, ktorý spieva chvály kozmetického domu Krigler založeného v roku 1879, ich parfémy získali pomerne málo monumentálne známych fanúšikov vrátane Marlene Dietrich, Ernest Hemingway, Grace Kelly a dokonca Kellyho dcéra- právna princezná Charlene Monako. Každá fľaša je varená a fľašovaná v masívnych laboratóriách spoločnosti Krigler v suteréne Plaza Hotel v New Yorku, potom sa predáva výhradne na vlajkovom obchode v obchodoch Plaza a online na krigler.com. Každá fľaštička má na spodnej strane jedinečný kód, ktorý presne zodpovedá vašim dávkam. 

Súvisiaci: História v Iconic obočiach-Audrey zahrnuté

Audrey Hepburn Fragrance - Embed
Zdvorilosť

Hepburn mala anglickú promenádu počas natáčania Ideme do Monte Carla, a napriek monikeru, vôňa bola inšpirovanej rovnako slnečnou talianskou riviérou, keď bola vytvorená už v roku 1919. “Možno ju prilákala k vôni, pretože mala 19 rokov v čase, keď ju kúpila,” hovorí Ben Krigler, 5. generácia dediča Kriglera vôňa dom. “Rovnako ako Audrey sama, anglická Promenáda 19 je naozaj nadčasová vôňa.” Audrey bola známa svojou prirodzenou, podhodnotenou krásou a myslím, že bola v tej vôni priťahovaná k rovnakej kvalite. “

Pri prvom hmle sa vďaka tónom pomarančového kvetu, neroli a citrusov vyskytuje sladká aróma, ale akonáhle narazí na vašu pokožku, začína sa objavovať náznak pižma a dáva tomuto vôňu smotanový zákrut, ktorý je niečo, čo sa len cielí. “Je to šumivé a sladké, a stelesňuje ženskú eleganciu, ktorá bola jej ochrannou známkou,” dodáva Krigler. “Myslím si, že tieto rysy stále dnes rezonujú so ženami.” 

FOTKY: 20 najkrajších jarných vôní

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

86 − 76 =

map