Príbeh za účesom Robina Robertsa podpisu ukazuje, ako ďaleko sme prišli

červienka Roberts
Getty Images

Rozdeľovanie chĺpkov je naše mesačné skúmanie vlasov na základe prieskumu žien po celej Amerike. Je to, ako ste priniesli fotografiu do salónu – dávame vám presne to, čo chcete.

Rozdeľovanie chĺpkov je naše mesačné skúmanie vlasov na základe prieskumu žien po celej Amerike. Je to, ako ste priniesli fotografiu do salónu – dávame vám presne to, čo chcete.

viac

Kahlana Barfield Brown

10. augusta 2018 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Tu, Dobré ráno Amerika ukotvenie a rakovina “thriver” – termín, ktorý uprednostňuje bežnejšie používaný “prežil” – jej vlasy príbeh.

Keď som bol malý, mali vlasy… dlhý a supertitok. Nosil som ho v dvoch pradávniach a pretože som vždy bežal okolo, dostali by sa matné a zamotané.

Zdvorilosť Robin Roberts

Najskôr som si prebral vlasy… Bol som športovou kotvou na ESPN. Keď som bola ženou v športe, hlavne žena farby, cítila som, že som vždy bojovala za dôveryhodnosť. Snažil som sa tak ťažko mať ten “kotvový pohľad” a krátke vlasy boli súčasťou toho.

Strata vlasov na chemo bola… prvá vec, o ktorej som premýšľal, keď mi bola diagnostikovaná rakovina prsníka. Moje vlasy po mojom prvom ošetrení vypadli ako hodinky. Spomínam si na to, že moja mama si v kuchyni pripravovala hrniec zelených koláčov a ja som prišla plakať. Položila som si hlavu na rameno a skĺzla som na zem, keď ma držala a držala hlavu od hrnca. Povedala: “Milujem ťa, zlatko, ale nie v mojich zelených kolách!”

SÚVISIACE: Ako podnikateľ obnovil svoj život po rakovine prsníka

Robert W Stowell Jr / Getty Images

Vec, ktorú som sa dozvedela o vlasoch, je… nie je to všetko a všetko. Chodil som sa v módnej prehliadke Isaaca Mizrahiho, keď som prechádzal chemo. Tesne predtým, než som vystúpil, pozrel som sa do zrkadla a zobral som svoju paruku. Nikto nevedel, že to urobím. Ani som nevedela, že to urobím. Bolo to tak silné.

Považujem sa za.. rakovina “rozrušená”, nie “prežila”. Ďakujem dobrému Pánovi, ktorý som prežil, ale nechcem len prežiť. V júli sme ohlásili projekt Robin Roberts pre výskum Survivorship Cancer v ESPY. Naším cieľom je podporiť výskum zameraný na zlepšenie kvality života po liečbe. Nikto nehovorí o tom, ako to fyzicky a emotívne zaberá takéto mýto.

Scott Gries / Getty Images

Moja ikona krásy je… Moja mama. Mala najkrajšiu hlavu vlasov až do veku 88 rokov. Bola to najkrajšia žena, ale tiež ma zbláznila! Vždy mi povedala, aby som dal červenú rúž. Povedala: “Miláčik, viete, že ťa milujem, ale prírodné krásy budeš mať len tak ďaleko.”

Pre ďalšie príbehy, ako je tento, vyzdvihnite septembrové vydanie V štýle, k dispozícii na novinových stánkoch, na Amazon a pre digitálne sťahovanie teraz.

Robertsova Must-Have Kit

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − 9 =

map