Priemerné dievčatá Star Lacey Chabert víta svoje prvé dieťa – pozri rozkošný obrázok

Lacey Chabertová nie je pravidelná mama – je to skvelá mama. 33-ročná herečka, známa všetkými dievčatami ako Gretchen Wieners Zlé dievčatá, len privítala svoje prvé dieťa so svojím manželom Davidom Nehdarom, dcérou s názvom Julia Mimi Bella.

Herečka oznámila novinku o Instagram s rozkošnou fotkou svojej dievčatko – ktorá má plnú hlavu brunetových vlasov, podobne ako mama – zapchala do ružovej deky. “#TBT na najlepší deň môjho života. Pred týždňom som sa stal mámou tohto vzácneho anjela, “napísala vo štvrtok. “Julie, ty si najhlbší sen môjho srdca. Milujem ťa viac, než som mohol niekedy povedať. Vitajte v tejto veľkej krásnej svetovej sladkej dievčine! “

“A potom som ťa videl a duša mi to odišla:” Ach, to si ty, ja som ťa hľadala. “” # TBT na najlepší deň môjho života. Pred týždňom som sa stala mama tohto vzácneho anjela. Julia Mimi Bella �� Julia, ty si najhlbší sen môjho srdca. Milujem ťa viac, než som mohol niekedy povedať. Vitajte v tejto veľkej krásnej svetovej sladkej dievčine!

Fotografie, ktorú poslal Lacey Chabert (@ thereallacey)

Chabert prvýkrát oznámila svoje tehotenstvo vo februári s veselým obrazom svojho bábätka, ktorý má čaj, ktorý číta: “Moja mama má dieťa a všetko, čo mám, je to hlúpe košeľu.”

“Kitty vyzerá tak nadšená, ako sme o tom … Som tehotná !!!! Môj manžel a ja sme nadšení a tak vďační, “napísala.

Počas celej tehotenstva herečka vyzerala žiarivo, pričom jej dieťa narazilo do série upravených švov.

Lacey Chabert Baby Embed
Alison Buck / Getty

Súvisiace články: Natalie Portman je tehotná s jej druhým dieťaťom!

ako vyzdvihnúť! Nemohli sme byť viac nadšení pre túto novú mámu. Pozrite si všetky narodené deti v našej galérii.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 2 =

map