Príhovor John Legenda za “Love Me Now” vás urobí emotívnym

Videoklip “Love Me Now” od John Legenda debutoval pred menej ako dvomi týždňami a odvtedy sme sa s ním obracali. S dotyčnými portréty od manželky Legendovej, Chrissy Teigenovej a dcérskej dcéry Luna, sentimentálne video nás po každom prezeraní.

Pripravte sa, pretože v obchode je ďalšie kolo vzlychov: Spievajúci práve vydal komentár v zákulisí o skladbe a jej zodpovedajúcom filme a možno by to mohlo mať ešte väčší vplyv než samotné video.

V špeciálnom zákulisí, Legend zdieľa správu za jeho najnovším hitom. “” Love Me Now “je pieseň o uznaní skutočnosti, že život je neistý, že láska je neistá a že nevieme, čo sa stane zajtra, ale mali by sme držať tých, ktorých milujeme tesne pred nami teraz,” Legenda hovorí. “Milujte ich ako to je naposledy, milujte ich teraz, pretože neviete, čo zajtra prinesie.” Cue: ALL THE TEARS.

SÚVISIACE: John Legend a Chrissy Teigen teplé naše srdcia v “Love Me Now” Hudobné video

Legenda ďalej vysvetľuje: “Ide o to, že sa snažím nájsť svetlo v tme, pokúšať sa spojiť s niekým a žiť v momente vo svete, ktorý je stále neistý.”

Aspoň jedna vec je istá v našej knihe: John Legend je nepochybne manželom a otcom roka.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

94 − = 89

map