Princ Harry a Meghan Markle nepodpísali prepad, napriek miliónom v kombinovanom majetku

Princ Harry a Meghan Markle sú bohatí – dokonca aj pre hollywoodské štandardy. Ale na rozdiel od mnohých ďalších slávnych párov, čoskoro-k-byť vévoda a vojvodkyňa nepodpisujú prenup pred svadobným dňom.

Podľa kráľovskej reportérky Ingrid Sewardovej je jednoduchý dôvod, prečo Harry a Meghan pravdepodobne nepodpíšu dohodu o predsudku: V Spojenom kráľovstve nie sú veľmi časté. “Historicky členovia kráľovskej rodiny ich nemali,” povedal Seward ľudia. “Oni sú viac populárni v Spojených štátoch – to jednoducho nie je britská vec.”

princ Harry Meghan Markle
Mark Cuthbert / UK Press prostredníctvom Getty Images

Jedným z dôvodov, prečo by mohli byť menej časté v Spojenom kráľovstve, je, že podľa zákona BBC nemôžu byť súdne vynútené. Sudcovia ich posúdia v rozvodovom procese, ale nie sú viazaní.

Princ Harry má čistú hodnotu vo výške 25 miliónov dolárov, pričom väčšina z týchto peňazí pochádza z dôveryhodných práv, vrátane jednej, ktorú zanechala jeho neskorá matka, princezná Diana. Kníže tiež dlhuje značný bankový účet na dedičstvo od iných príbuzných ako je kráľovná matka.

V skutočnosti mnohé aktíva royalov skutočne vlastnia trusty. Princ Charles nevlastní vlastnosť Highgrove House ani jeho majetok Birkhall v Škótsku, zatiaľ čo princ William a Kate Middleton je doma na Queen’s Sandringham Estate v Norfolku, takže nie sú priamo vlastníkmi tohto majetku.

Meghan a Harry v súčasnosti žijú v Nottingham Cottage v areáli Kensingtonského paláca a ich budúci domov bude pravdepodobne vo vlastníctve buď dôvery alebo iného člena monarchie, napríklad kráľovnej. Čo sa týka ich domáceho nábytku, môžu si ich požičať aj z Kráľovskej zbierky.

SÚVISIACE: Meghan Markle a kráľovský svadobný tort Prince Harryho sú nekonvenčnou voľbou

Zatiaľ čo Meghan Markle a princ Harry pravdepodobne nepodpísali prenup, Markle má svoju vlastnú čistú hodnotu. Bývalá herečka údajne zarobila 50 000 dolárov za jednu epizódu počas práce obleky.

Ale aj keby boli podpísať nejakú finančnú dohodu, verejnosť by pravdepodobne nikdy nevedela. “Toto by bolo niečo, čo by sa nikdy nedalo na verejnú doménu, ale bolo by som prekvapené, keby mali jednu,” povedal Joe Little, šéfredaktor majestát, povedal ľudia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 4 = 3

map