Princ Harry Keft poďakoval Meghan je Makeup umelec na ich svadobný deň – a dôvod je rozkošný

V štýle September - Daniel Martin - Embed - 7
WPA Pool / Getty Images

Angelique Serrano

Aug 07, 2018 @ 10:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Keď princ Harry zdvihol zdvihnutú svadobnú závoj Meghan Markle, mohli by ste prakticky počuť kolektívne dych od žen po celom svete: Môžete vidieť jej pihové!

Bol to kľúčový moment pre nevesty všade. “Posledná vec, ktorú chcete, je pozrieť sa na vaše svadobné fotografie a ísť:” Pamätajte si, keď bolo zvýraznenie hnev? “Hovorí Marklein makeup artist Daniel Martin. “Na konci dňa chcete vyzerať ako vaše najlepšie ja.”

Matt Winkelmeyer / Getty Images

Zatiaľ čo v jeho kariére mal veľa vymedzujúcich bodov a stal sa lídrom ako lojálni klienti ako Elisabeth Moss a Olivia Palermo, vytvoril okamžitý ikonický prírodný pohľad na svojho priateľa Meghan Markle – aka Jej kráľovská výsosť, vojvodkyňa Sussexu – mohla mať prevzal príslový (svadobný) koláč. “Viem presne to, čo robí a čo sa mi nepáči,” hovorí Martin. “Po ceremónii sa Harry poďakoval. Ďakoval mi, že som vyzerala ako ona sama. “

VIDEO: Celebrity Makeup umelec Daniel Martin na najkrajšie svadobné Makeup Pozrite sa na leto

Reprezentant veteránov a vývojár produktov, Martin je veľvyslanec značky pre spoločnosť Dior Beauty a kreatívnu farebnú konzultantku pre čestnú krásu, ktorú založila dlhoročná klientka Jessica Alba. “Či už je to moment úplného glamu alebo bez make-upu, urobí to s jemnou rukou a presnosťou,” hovorí Alba. “On vie, ako bezchybne zlepšiť vašu prirodzenú krásu bez toho, aby ste ju premenili na niečo, čo nie ste.”

Zdvorilosť Daniel Martin

Ale je to viac ako make-up umenie, ktoré mu pomáha udržiavať také zmysluplné vzťahy. Ako tvrdí Alba: “V priemysle, kde sa oslavuje diva osobnosť – a jeho talent mu dáva všetko právo byť takýmto spôsobom – je to úplná antéza: starostlivá, starostlivá a skutočná.”

Tu Martin rozlieva svoje obľúbené produkty a tipy. 

Martin musí mať

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 − 38 =

map