Princ Harryho údajný Hangover Cure skutočne funguje

Dobré ráno slniečko!

Včera bol národný deň Tequila, čo znamená, že dnes bude drsný. Aspoň pre tých z nás, ktorí majú rád príležitostnú margaritu alebo päť. 

Priznám sa, že som si istý, že sa teším na príležitostný alkoholický nápoj a hoci môj Instagram bude mať presvedčený inak, každú noc na malebných strechách neusmrtujem frat party party.

Keď sa šťastná hodina končí, tak si objednáte dva nápoje, obaja pre vás. , , , , , , , , , , , #doublefisting #trulyspikedandsparkling #brooklyn #nyc #manhattan #rooftopvibes #nycrooftops # všetkoľajstvá #tealovák #tibi #lowereastsidenyc #happyhour #writersofinstagram #brooklynbridge #bowery # 50bowery #latergram #potd #skyline #shadowsandlight #spikedseltzer #rooftopviews #summertime #livingiseasy #drinkingfortwo #ootd #rooftopparty #rooftopsofinstagram #viewfromtop #instagood

Príspevok, ktorý zdieľa Isabel Jones (@ isabelj93)

História sa opakuje, viem – ale prosím, nech je zákaz výnimkou. , , , , , , , , , , , , , #hibit #rooftopnyc #champagne #crystal #nyc #manhattan #hujicam #rooftopparty #newmuseum #louisroederer #latergram #potd #rooftopviews #nycskyline #freedomtower #lowereastsidenyc #lowermanhattan #downtownnyc # cheers�� #historyrepeatsitself #nycwriter #writersofinstagram #champagneformyrealfriends #lbd # smallblackdress #purse #skyroomnyc #terrace #bowery

Príspevok, ktorý zdieľa Isabel Jones (@ isabelj93)

Budem mať pár (alebo možno niekoľko) vodka tonikov alebo poháre vína dvakrát alebo trikrát týždenne, ak je to tak. Zvyčajne nepijem dosť na to, aby som dostal správne horenie, a ak áno, som zásobený mojím liekom: Ranní zotavenie.

Takže, keď som mal za úlohu vyskúšať si pár vyliečených kocovín celebrít, povedal som tak dlho, že môj ranný zotavenie a neformálne víno v týždni popíjali a vylepšili svoju hru. Chcel by som povedať, že keby som mal chytiť pohár šťavy z morčacieho mäsa alebo podliehal ľadovej studenej sprche, musel by to byť z dobrého dôvodu.

proti
Universal Pictures

Práve včas na post-tequila bolesť hlavy, prejdite nadol nižšie sledovať po mojich päť dní pitia (a zotavenie) ako A-lister.

 

Deň 1: Metóda Paris Hilton

Paríž Hilton Films Carl's Jr.'s New Ad for the Spicy BBQ Six Dollar Burger
J. Vespa / Getty Images

The Hangover: Mal som tri nápoje, ale venoval som opatrnosť vetru, pokiaľ ide o celé “nemiešať” pravidlo. Po zmrznutom rume a muškátovom nápoji, vodke tonikum a rovnomernej výstave vodky som nebol v dobrých náladách. Nasledujúce ráno som bola nevoľnosť, bolesti hlavy a len všeobecne v rozpakoch moja ultra slabá tolerancia.

Liek: Podľa Herald Sun, Miss Hilton odporúča “burger na štvrť húsenky naplnený syrom a sprevádzaný množstvom hranoliek”. 

Verdikt: Nemal som šancu opýtať sa mojej dobrej priateľke Paris Hilton, kde chodí za “štvrťročné”, ale predpokladám, že to nie je v mojom plebejskom rozpočte, takže som sa obrátil na Burger King. FYI: Napriek otvoreniu v 7 hodín denne a nesúce slovo “burger” vo svojom mene, BK, doma šialenstva, neslúži stúpať pred 11 hodín alebo aspoň to je to, čo mi zamestnanec povedal, keď som si objednal jeden na 9: 45 hodín Po svojom včasnom návrate som sa rozhodol rozdeliť na chvíľu objednať krájajúce sa kyslé cesto namiesto toho, Myslím si, že hamburger a hranolky (čo sa mi ani nepáči, btw) pomohli mojej kocovine, ale bolo to za to, že som začal svoj deň na Flatbush Burger King? Nemyslím si to.

Deň 2: Metóda Dr. Oz

 Blue Jacket Fashion Show To Benefit The Prostate Cancer Foundation - Inside
Dave Kotinsky / Getty Images

The Hangover: Môj priateľ a ja som medzi nami napil dve fľaše vína. Nasledujúce ráno som mal bolesť hlavy a super-suché hrdlo.

Liek: Dr Oz odporúča, aby ste pili ¼ šálky šťavy na šťávu ráno, čo údajne doplňuje elektrolyty a pomáha kompenzovať dehydratáciu, ktorá je dôsledkom nadmernej konzumácie alkoholu.

Verdikt: Nielenže to bol dosť abrazívny a odporný spôsob, ako začať deň, ale naozaj si nemyslím, že mi to pomohlo. Myslím, že to mohlo byť ešte horšie. Možno, že moje telo práve nie je zvyknuté na pitie šťavy na šťavu, ako je to voda? Bola som super nauzená šťava z morčacieku, príznak z kocoviny, ktorý som nemal predtým, ako som zvrhol škaredú zmes. Oznámenie doktora Oza nebolo pre mňa.

Súvisiace články: Khloé Kardashian a Tristan Thompson Hit McDonald’s Drive-Thru v Rolls Royce

Deň 3: Metóda princa Harryho

 Duke And Duchess Of Sussex Visit Ireland
Bazén / Samir Hussein / Getty Images

The Hangover: Keď som sa rozhodol pre tri peniaze z minulého piatkového večera, bol som trochu múdrejší v súvislosti s mojím ďalším výletom do TGIF. Začal som s frosé (som tisíciletník, ospravedlňujem sa), upgradoval na skutočné rosé, prešiel som do svojho zvyčajného vodka tonic (x2) a potom som dosiahol bod večer, kde som požiadal barmana, aby ma prekvapil (niečo s ostružinami a vodka, verím). Prebudil som sa dehydrovaný, letargický a s hroznou bolesťou brucha.

Liek: OK, žiadne slovo o tom, ako to je legitímne, ale hovorí sa, že princ Harry vylieva (alebo možno vyliečený,* v jeho dňoch chlapec dni) jeho maškarné s jahodovým milkshake. Možno je to nejaký vtip o tom, že je zázvor …? Neviem, ale znelo to ako príjemná oprava. 

Verdikt: Možno to bol placebo efekt, ale rád som si myslel, že to naozaj fungovalo. Aj keby to tak nebolo, bolo mi to naozaj šťastné a to je všetko, čo 24-ročný chlapec môže skutočne požiadať.

4. deň: metóda Julie Robertsovej

Julie Roberts And Richard Gere In 'Pretty Woman'
Hulton Archív / Getty Images

The Hangover: Rozdelil som fľašu ruže so svojím priateľom, po ktorom nasledoval grenadín a vodka koktail, a nakoniec večer preč s rovnou hore o’vodka. To určite nebolo moje najhoršie kocovina, ale cítim všetky typické vedľajšie účinky (bolesť žalúdka, bolesti hlavy, dehydratácia).

Liek: Julia Robertsová údajne vyliečila svoje maječky “rovnováhou medzi šampanským a mrkvovou šťavou.”

Verdikt: Aby som bol spravodlivý, keď som raz dopoludňoval fľašu šampanského, nebol som premýšľal nad tým, čo by som urobil s väčšinou fľaše. Po nalievaní štedrého množstva na zmiešanie so svojím mrkvovým džúsom som zostala s hádkou. Takže … urobil som to, čo urobilo rozumné dvadsaťčo, a ja (s trochou pomoci od mojich priateľov) som vypil celú fľašu. toto smieť zrušili účinky vyliečenia z kocoviny, ktoré som začal … To bolo povedané, moja počiatočná mrkvová šťava – šampanské kokteil bol prekvapivo chutný a (ak len na chvíľu) uľavil trochu mojej bolesti.

Deň 5: Metóda Gwyneta Paltrowa

2007 Vanity Fair Oscar Party Hosted by Graydon Carter - Inside
E. Charbonneau / Getty Images

The Hangover: Boli to narodeniny môjho priateľa, takže som išiel všetko (som taký dobrý priateľ, chalani). Začal som večer v mojom obľúbenom obchode s alkoholickými nápojmi (môžem mať obľúbenú?), Ktorá slúžila vzorky absinthe a rumu – perfektný pár, nie? Potom som pil a štedrý sklo rosé (bolo to Miraval, tak som musel), vodka sóda a dve čiastočné vodkove výstrely. Neskôr v noci som mal dve Cape Cods (vodka-brusnica) a vodka tonikum. V kombinácii s malým spánkom a brzdou bez dna plány ráno, moje kocovenie nebolo najlepšie (to bolo najhorší). Prebudil som sa s bolesťou hlavy, bolesťou brucha, suchým hrdlom a všeobecnou aurou hrubosti. 

Liek: Dokonca ani Gwyneth nie je imúnna silám zlého kocoviny. Goop guru odporúča, aby ste urobili nasledovné: “nakreslite kúpeľ, ktorý je tak horúci, ako to môžete zvládnuť a premiešajte v niektorých Epsom Salts a Soda na pečenie, namočte dvadsať minút a potom sa objavte do mrazivej studenej sprchy po dobu 1 minúty. vráťte sa do horúceho kúpeľa a zostaňte, až sa zahrejete, potom sa vráťte späť do sprchy ešte jednu minútu. “

Verdikt: Keď som sa rozhodol to urobiť, neuvedomil som si, že moja vaňa nie je v skutočnosti zástrčka, takže horúca kúpeľová súčasť bola v podstate striekajúca vodou a sóda na pečenie počas 20 minút – tiež som hodil v kúpeľnej bombe, pretože kedy inak ju budem používať? Aj keď som to urobil v podstate čo najmenej legitímnym spôsobom, myslím, že to fungovalo. Prinajmenšom ma to prebudilo. Možno je to preto, že to bolo 90 stupňov a nemám klimatizáciu, ale to ľadovo studená sprcha skutočne zasiahla miesto. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − 56 =

map