Princ William si len vytvoril fotografiu 4-ročnej Kate Middletonovej

Práve keď sme začali myslieť, že Meghan Markle a princ Harry mal Will a Kate porazil za najkrajšiu kráľovskú dvojicu, princ William prišiel do davu a dal si so svojou manželkou sedem rokov slávnostnú (a primeranú účasť na éry Instagram).

 Duke & Duchess Of Cambridge Depart The Lindo Wing With Their New Son
Samir Hussein / Getty Images

Princ William, ktorý v súčasnosti jazdí sólo na turné na veľtrhu na Blízkom východe, vzhľadom na to, že Kate je ešte technicky na materskej dovolenke po tom, čo pred dvoma mesiacmi zrodil dve ženy princa Louisa – sa v nedeľu zastavil v Jordáne, aby sa stretol s korunným princom Al Hussein bin Abdullahom II, sýrske deti z utečencov, ktoré využívajú programy UNICEF, mladí podnikatelia v regióne a členov britského veľvyslanectva v krajine.

Predtým, než sa pustil do ďalšej etapy svojej cesty, do ktorej patrí aj Izrael a okupované palestínske územia, William nemohol prejsť príležitosť na opätovné vytvorenie fotografie, ktorú jeho manželka vzala na tomto mieste pred viac ako 30 rokmi, keď žila s rodinou Jordánsko na tri roky.

Počas návštevy archeologického miesta Jerash, William sledoval miesto 4-rok-starý Kate, sestra Pippa, a otec Michael udrel pózu desaťročia pred.

Mladá Kate je pľuzgierka princa Georgea, nie?

TÝM SÚVISIACE: Všetci členovia britskej kráľovskej rodiny, zaradení podľa Net Worth

Samozrejme, vévodkyňa v Cambridge bola ľúto, že sa na slávnosti nemohla zúčastniť. Podľa ľudia, William zdieľal Kateovu ľútosť počas večierku, vysvetľujúc, že ​​matka troch “je veľmi ľúto, že tu so mnou nemôže byť tak skoro po narodení nášho syna Louisa, ale jej rodina veľmi milo pamäta takmer tri roky, ktoré tu strávila ako dieťa keď jej otec pracoval pre spoločnosť British Airways v Ammáne. “

Dnes William cestuje do Jeruzalema, historický krok, ktorý označuje prvýkrát, čo člen britskej kráľovskej rodiny navštívil Izrael v mene vlády.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 11 = 17

map