Prince George a princezná Charlotte práve pridali ďalšie kráľovské svadby k svojmu plánu

Zabudnite na nevestu a ženícha. Tento rok je to princ George, 4, a princezná Charlotte, 3, ktorí podarilo ukradnúť show u kráľovských svadieb. Pamätajte na ich príbeh o Harryho a Meghanovom veľkom dni? Cuteee. Teraz, slávni súrodenci majú niekoľko mesiacov, aby sa pripravili na hviezdu v ďalšom just-as-bohatý akcie.

Podľa expresné, Princezná Eugenie z Yorku, ich druhá bratranka, požiadala ich, aby sa k nej pripojili v oficiálnej ceremónii na nej a na slávnosti Jack Brooksbank v októbri. Konkrétne Charlotte “povedie” kvetinové dievčatá, zatiaľ čo George bude slúžiť ako chlapček stránky, niečo obaja sú oboznámení s.

Na veľkom dni Harryho a Meghana George pomohol družičke Zalie Warrenovej (dcéra jeho Harryho dcéra a dieťa jeho dobrých priateľov, Zoe a Jake Warren) ju udržiavali v chlade po roztrhnutí sa slzami a “rozpadu”, zatiaľ čo Charlotte vedie skupinu , aby sa ubezpečil, že dodržiavajú protokol predtým, ako idú po uličke. “Tam bolo jedno dievča, ktoré chce ísť a [Charlotte] povedala:” Nie, nemôžete ísť ešte. Musíme počkať, kým nebudeme požiadaní. “Bola skutočne organizovaná,” ​​povedal hosť ľudia.

princ George
Getty Images
kráľovský Wedding Bridesmaids
Getty Images

SÚVISIACE: Pozrite si Kate Middleton a princ William spolu so všetkými tromi svojimi deťmi prvýkrát

George tiež slúžil ako chlapček strany pre svadbu svojej tety Pippa Middletonovej v roku 2017. Zatiaľ čo Eugenie ešte neoznámila svoju čarovnú dievčinu, jej 12. októbra svadba v kaplnke sv. Juraja v zámku Windsor (rovnaké miesto ako Harry a Meghan) bude nasledovať kráľovský protokol v tom, že družičky a stránky chlapci (ako George) sú v podstate deti.

Keď vezmeme do úvahy, že Eugenie a jej sestra princezná Beatrice nikdy nedokážu dať dobrý klobúk, nazývame to teraz: táto svadba sa zdvojnásobí ako fascinujúce olympijské hry.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 + = 22

map