Prince William hovorí, že je hrdo mamičky princeznej Diany pre diskusiu o ňom bulimia bitky

Princ William sa otvára o poruchách stravovania svojej matky princeznej Diany – a ako inšpirovala ostatných zdieľaním svojho príbehu – prvýkrát.

V novom dokumente Chudnutie: Pravda o anorexii, William je úprimný v boji s bulímíou a duševným zdravím s britskou novinkou Mark Austin, ktorá sa inšpirovala k vytvoreniu dokumentu, keď jeho dcéra Maddy sa zaoberala anorexiou. 

princ William and Princess Diana Lead
Tim Graham / Getty

Počas rozhovoru s Austinom a Maddy opäť zdôrazňuje dôležitosť hovoriť o duševnom zdraví, čo sa jeho organizácia Heads Together usiluje robiť. “Potrebujeme normalizovať rozhovor o duševnom zdraví,” povedal počas diskusie. S týmto dokumentom dokážu Austin a Maddy práve tak urobiť. “Skutočnosť, že hovoríš, je neuveriteľne statočná,” pokračoval William.

SÚVISIACE: Prince William Felt Diana je prítomnosť na jej pohrebe

SÚVISIACE VIDEO: Diana, naša matka: Jej život a dedičstvo Sneak Peek

Maddyho statočnosť prichádza čiastočne vďaka Diane, ktorá jej pomohla tým, že sa verejne zúčastnila s vlastnými bojmi s poruchou stravovania. “Musíme byť o tom vecne a nemali by sme to schovávať v tme, kde sa vydáva,” povedal po tom, čo mu povedala, ako mu pomohla jeho matka. 

“Toto sú choroby,” povedal. “Duševné zdravie treba brať tak vážne ako fyzické zdravie.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 + = 33

map