Princezná Diana priniesla princovi Williamovi Cukrový koláč na svoje 13. narodeniny

Otočenie 13 sa často považuje za míľnikové narodeniny, ktoré označujú okamih, kedy sa dieťa stane teenagerom. Pre mnohých je to narodeniny plné sladkých prekvapení a spomienok.

A ak ste princ William, taktiež sa skladá z narodeninového tortu v tvare prsia, s láskavým dovolením.

Princezná Diana sa pokúsila pobaviť na svojom najstaršom na svojich 13. narodeninách tým, že sa do svojho zamilovania so supermodelmi, ako vysvetlil bývalý kráľovský kuchár Darren McGrady V štýle. 

princezná Diana lead
Tim Graham

“Naozaj bol do Cindyho Crawforda a on si dal na posteľ plagát, princezná Diana pozvala troch supermodelcov, vrátane Christy Turlington, aby prišli a mali s nimi čaj, a keď som otvoril dvere chladničky v kuchyni, mala vlastne nariadil dort s obrovským párom nahých prsníkov, a to bolo len pre Williama, “povedal McGrady.

“Takže majster vzal tortu dovnútra Všetci spievali veselé narodeniny, William sa zmenil na červenú a Harry povedal:” Môžem mať tento koláč na moje narodeniny? ” Takže Harry bol vždy zábavný, Harry bol vždy ten zloduch. “

McGrady, ktorý je partnerom Kellogga na kráľovskej svadobnej raňajke, pracoval 11 rokov ako kuchár kráľovnej Alžbety, predtým, ako sa do Kensingtonského paláca presťahoval s Dianou a deťmi ešte ďalších 4 roky až do smrti Diany v roku 1997. Po tom, čo s nimi strávil toľko času, že McGrady dobre poznal rodinu a on sám videl z vlastnej vôle, koľko kniežatá utrpeli po tom, ako Diana aj princ Charles. 

SÚVISIACE: Prečo Kráľovskí fotografia majú problémy s natáčaním Meghan Markle

“Keď sa pozrieme na dvoch z nich, William je veľmi rezervovaný a veľmi hlboký ako jeho otec a Harry je stranou jedna, tá zábava a on mi pripomína toľko princeznej,” povedal McGrady. “Nielen zábavná stránka, ale aj spôsob, akým je s deťmi, ako to jednoducho považuje za ľahké byť okolo detí a spôsob, akým reaguje na všetku charitatívnu prácu, neuveriteľnú prácu, ktorú urobil pre Hry Invictus a veci. “

Zatiaľ čo nebude v Londýne na ceremónii, McGrady bude mať zaneprázdnený príležitostné jedlo v Kelloggovej New York City Café pre amerických kráľovských fanúšikov začínajúcich v 5:30 ráno, pretože to, čo je kráľovská svadba bez kráľovskej schválenej stravy?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 10 = 14

map