Pripravte sa, aby nová pieseň Ariana Grande “Adore” zostala vo vašej hlave celý deň

Fanúšikovia Ariana Grande, počúvajte: je tu nový zväzok, na ktorom môžete hrať na opakovanie. Speváčka sa spojila s nórskym producentom Cashmere Cat na svojom najnovšom singlom “Adore”, a keď to počujete, budete mať celý deň chytľavý beat. Trať, ktorá je perfektným mashupom podania R & B vibrácie značky Grande s elektronickou estetikou Cashmere Cat, ukazuje spevákom pôsobivý hlasový rozsah.

SÚVISIACE S SÚVISLOSTI: Váš prvý pohľad na latinskú superstar Thalia Sodi’s Line pre Macy’s

Cashmere Cat je v súčasnosti otváracím úkonom spoločnosti Grande medové týždne turné a produkoval “Be My Baby” z jej najnovšieho albumu, Moje všetko. V skutočnosti duo prekvapilo publikum na poslednom koncerte v Rosemontte v Ill., So živým vystúpením “Adore”.

“Cashy ny prekvapil každý, kto sa dnes večer obľubuje!” Grande vykreslila fotografiu na jej Instagram, ktorá ukazuje, že ju objíma výrobca na scéne.

cashy n som prekvapil každý, kto sa dnes bude obdivovať !

Fotografie zverejnenej Ariane Grande (@arianagrande)

SÚVISIACE: Chcete cítiť ako Ariana Grande? Ste v šťastie

Ona tiež uverejnila video jej spievať pieseň popri Cashmere Cat:

adore @cashmerecat

Video, ktoré poslal Ariana Grande (@arianagrande)

Grande nie je jediný významný umelec, s ktorým spolupracoval producent EDM – Cashmere Cat produkoval aj skladby pre Kanye West, Charli XCX, Usher, Wiz Khalifa a Ludacris. Počúvajte celú skladbu nižšie:

SÚVISIACE: Ariana Grande a Big Sean robia debut s červeným kobercom

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

32 − = 26

map