Pripravte sa na stretnutie v Downton Abbey v nadchádzajúcom filme 2. svetovej vojny

Poďme 2018, zdá sa, že budeme mať mini Downton Abbey Stretnutie na našich rukách vďaka nadchádzajúcemu filmu, Guernsey, založený na najpredávanejšom románe Annie Barrows, Guernsey literárne a spoločnosť na výrobu kôrovcov. 

Lily James, ktorá hrala lady Rose MacClare za posledné tri sezóny Downton, je pripravený hrať vo filme ako spisovateľka Juliet Ashtonová, ktorá cestuje na ostrov Guernsey, aby sa stretla s členmi literárnej a Potoato Peel Society, s ktorou začala korešpondenciu počas okupácie na ostrove. 

Jessica Brown Findlay, ktorá v prvých troch ročných obdobiach vykreslila Lady Sybil Crawley Branson, ktorá v piatom a šiestom ročníku vystúpila s Henry Talbotom a Penelope Wiltonová, ktorá hral Isobel Crawley vo všetkých šiestich ročných obdobiach. dobre, podľa IMDb.

SÚVISIACE: Tajomstvo Lily James je bezchybné červené koberce vlasy a make-up 

Zastúpenie ešte nemalo začať natáčať projekt, ale my budeme držať naše oči očistené o znovuzískanie fotografií na sociálnych médiách, akonáhle urobia. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 2 =

map