Prírodné alebo nie? Najhorúcejšie červené hlavičky v Hollywoode

Má červené vlasy šťastie írskych? Niektorí to môžu povedať. Ale čo tí, ktorí nie sú Irish? Červené vlasy sú zriedkavé, jedinečné farby a dávajú hollywoodskym herečkám ďalšiu výhodu – je to ochranná známka! Ale niektoré odtiene červenej, ako auburn a hlboká jahodová blondínka, sú tak nádherné, že človek nemôže pomôcť, len sa čuduje: Je to práca farbiva? Čítajte ďalej, aby ste získali šálku toho, kto je au naturel a kto do salónu ubehne. Možno vás prekvapí!

Jessica Chastainová

031315-ryšavky-embed-8.jpg
George Pimentel / WireImage

Verdikt: Prírodné chastianské nádherné šarlátové zámky sú jej vlastné! Ocenená herečka povedala V štýle, “ako dieťa sa mi to nepáčilo, pretože sa mi to líšilo, ale ako som sa staršou a pohodlnejšou, stal sa to čestným odznakom.”

Christina Hendricksová

031315-ryšavky-embed-4.jpg
Andrew H. Walker / Getty Images

Verdikt: Práca na farbenie je správne. Táto ohnivá červená hlava, ktorá bola červená pre to, čo sa zdá ako väčšina jej života, je vlastne prirodzená blondínka. teraz to je dobrú prácu s farbivami.

Julianne Moore

031315-ryšavky-embed-5.jpg
Jeffrey Mayer / WireImage

Verdikt: Prírodné Ak ste niekedy mali nejaké pochybnosti, že sa Moore narodil, pozrite sa na tento obrázok herečky a jej dcéry, ktorých vlasy sú rovnako červené.

Emma Stone

031315-ryšavky-embed-2.jpg
Pascal Le Segretain / Getty Images

Verdikt: Práca na farbenie Zatiaľ čo Stone vytiahne neuveriteľne jasnú farbu, to nemusí prísť ako prekvapenie, pretože herečka tiež dabovala blond a brunetky v celej svojej kariére.

Nicole Kidmanová

031315-ryšavky-embed-1.jpg
Steve Granitz / WireImage

Verdikt: Prírodné Austrálska herečka sa narodila ako zrzka! Jahody blonďajšie pramene dopĺňajú jej alabastrovú pleť, o ktorej nám Kidman povedal, že sa chránila pred slnkom od veľmi mladého veku “zostáva vo dverách oveľa viac ako väčšina detí.”

Debra Messing

031315-ryšavky-embed-3.jpg
Jason Merritt / Getty Images

Verdikt: Práca na farbenie Bez práce s farbivom by bola Messing brunetka! Potrebujete dôkaz? Pozrite sa na jej obrázok ročenky.

Amy Adamsová

031315-ryšavky-embed-6.jpg
Steve Granitz / WireImage

Verdikt: Prírodné Keď herečka bola mladšia, jej farba bola viac jahodovej blondínky, ale dnes herečka pracuje hlboko do ružového tónu.

Isla Fisher

031315-ryšavky-embed-7.jpg
Mark Davis / WireImage

Verdikt: Prírodné Zatiaľ čo herečka sa rozžil s blond svetla, ona je prirodzene Titian-vlasy krása.

SÚVISIACE: Vyskúšajte Náš nástroj Hollywood Makeover, ak chcete vidieť, čo by ste vyzerali s červenými vlasmi

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

27 − = 26

map