Príslušenstvo na plávanie od spoločnosti Mariah Carey je rovnako rozšírené, ako ste očakávali

Mariah Carey, najviac * extra človek na tejto planéte, sa v nedávnej minulosti ponoril do izraelského Mŕtveho mora. Poznámka: Mŕtve more je soľné jazero, v skutočnosti je to jedno z najživších svetových vodných telies – skoro tak slané ako Mariah, keď sa ho pýtate na J.Lo (jk, nie že slaná).

 

Nielen, že sa Carey vytratila v štýle gepardovej tlače v ružičke (a čo sa javí ako čistý sarong), ale urobila tak v plnom krúžku.

VIDEO: Mariah Carey sa narodila k Sparkle

 

Áno, kráľovná Mariah sa zažiarila na mori v retiazkovom zlatom obruči, zlatom obruči a náramkoch. Ona tiež hojdala pár vysoko-lesk aviátor odtieňov, natch.

#deadsea #srael

Príspevok, ktorý zdieľa Mariah Carey (@mariahcarey)

Vzhľadom na notoricky drahú chuť speváka sme celkom presvedčení, že predpokladáme, že jej baráž príslušenstva je autentická.

Mariah je OG diva, takže si úprimne nedokážeme predstaviť, že sa jej pózuje za fotografickú úprimnosť v ničom menej – ale musíme povedať, že sme tad obavy z jej šperkov! Je “pokrytý soľou” novým trendom medzi zberateľmi celebrít?

SOUVISLOSTI: Mariah Carey, Kráľovná Shade, stále nemá žiadnu predstavu, ktorá je J. Lo

Buďte dokonalí, Mimi.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

87 + = 90

map