Priyanka Chopra a Nick Jonas údajne navštívili Meghana Markleho a princa Harryho v Anglicku

Niekedy je skutočný život cudzie (a chladnejšie) ako fikcia.

Super slávni ľudia Priyanka Chopra a Nick Jonas údajne strávili dni, ktoré viedli k ich víchricovému nasadeniu na návšteve Quantico hviezda blízky priateľ a najnovší člen britskej kráľovskej rodiny, Meghan Markle, a jej manžel z dvoch mesiacov, princ Harry.

Hoci sa o samotnej návšteve vie len málo, hovorí sa, že hollywoodský pár strávil čas s vévodou a vévodkyňou Sussex v jednom z ich domovov v Oxfordshire v Anglicku,.

Samozrejme, všetko prebehlo dobre, pretože cesta Chopry a Jonasovho zásahu vypršala, ale nemôžeme sa len pýtať, čo sa stalo v dvojdňovom zozname A.

nick Jonas Priyanka Chopra Prince Harry Meghan Markle
Getty Images

Keďže je nepravdepodobné, že budeme skutočne vedieť, čo sa stalo, sme prišli s niekoľkými (neuveriteľne pravdepodobné, hoci úplne nepodloženými) teóriami našich vlastných.

1) Meghan a Harry sa hádali o svoju obľúbenú skladbu Jonas Brothers

Meghan bol všetko pre “Burnin ‘Up”, kým princ Harry hrával diablovho advokáta a vyšiel silný pre Nickovu sólovú kariéru. On potom pokračoval spievať zbor “Bacon” na 10 minút rovno, kým Meghan hrozil povedať Queen.

2) Nick a Priyanka boli všetci, “Kde je In-N-Out?”

Meghan zdieľala, že aj ona vynechala hotspot L.A., takže Harry vypustil svoj Rolodex a dostal sa po telefóne, aby priniesol reťaz do UK. Dávajte si pozor na Oxfordshire založené In-N-out prišiel na jar 2019.

Burgers a Chanel … moje obľúbené combo s mojimi fav dievčatami. @anjula_acharia @mubinarattonsey @chanelofficial

Príspevok, ktorý zdieľa Priyanka Chopra (@priyankachopra)

3) Foursome truchlil zrušenie Quantico

Súhlasili, že sezóna 1 je najlepšia a zmätená, keď budú môcť sledovať celú sériu o Netflixe. Harry stále pracuje Zlomené zlé, ale potrebuje sekundu.

DÔVODOVÁ SPRÁVA: Otec Meghan Markle prišiel za princeznú Dianu v 9-hodinovom rozhovore

4) Meghan požiadal Priyanku: “Čo máš pocit, že môžeš nosiť nohavice vždy, keď chceš?”

Poznámka: Meghan sa pri pohľade na svojho manžela pokúšal položiť otázku, ktorá nie je tak jemná. 

5) Brainstormed Plotlines pre Baywatch 2

Meghan si myslela, že jej otec by mohol byť novým zloduchom, ale Harry tvrdil, že franšíza by nikdy nemala prejsť do 21. storočia.

Nemáte pocit, že by ste tam boli?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − 30 =

map