Priyanka Chopra obočie sú v podstate jej krása Superpower

Nikdy nepodceňujte silu starostlivo očkanej súpravy obočia – je to filozofia, ktorú Priyanka Chopra vie a praktizuje, aj keď sa jej oblúky vždy nepovažujú za jej silný bod. Správy pre nás, vzhľadom na jej headshot je fotografia, ktorú zvyčajne prinášame nášmu technikovi na obočie, aby sme napodobnili. “Bol som naozaj naozaj vedomý toho veľa vecí o sebe, a moje obočie boli tie hrubé, silné odvážne obočie, ale teraz som im urobil svoju silu,” uviedla hviezda V štýle na akcii pre kampaň #ChangeDestiny SK-II v New Yorku. “Všetci hovoria, že vaše obočie majú byť bratranci alebo sestry, nie dvojčatá, ale moje nie sú. Sú to rovnaké dvojičky a ubezpečujem sa, že vyzerajú takto.” Choprová matka, ktorá bola tiež prítomná, pôsobila ako hnacia sila za svojou zmenou pohľadu a povzbudila ju k tomu, aby jej jedinečné aspekty boli jej najsilnejšie, aj keď v tom čase neboli nutne jej obľúbené. “Každý sa nemá rád veľa vecí o sebe, či už je to ich nos, čeľusť, vlasy alebo čokoľvek, ale nemali by ste sa hanbiť o tom, ako vyzeráte, a nemali by ste sa báť byť najlepšou verziou z vás, “dodala. “Nemôžete byť ako ktokoľvek iný, pretože ste sa narodili ako vy, musíte nájsť to, čo je o vás jedinečné a robiť to vašu silu, to je tá najlepšia rada, ktorú som kedy dostal a to bolo od mojej matky.

SÚVISIACE: Tajomstvo Peryanka Choprovej dokonalé obočie

Inšpirujúci výhľad spoločnosti Chopra ide ruka v ruke so stratégiou SK-II a ich partnerstvo pre kampaň #ChangeDestiny značky je takmer dokonalé ako vlastná pleť hviezdy. Hoci jej matka je lekárka a zvyšok jej rodiny zostal v akademickej oblasti, Chopra vykročila z cesty a nakoniec sa jej podarila ako herečka. “Osud a tvrdá práca vždy idú ruka v ruke. Niektorí ľudia vám povedia, že by ste sa nemali správať určitým spôsobom, že by sme mali rešpektovať naše hranice, najmä pre ženy,” povedala. “Musíš to otočiť a opýtať sa sami seba, aká je tá najlepšia verzia zo mňa, ktorú môžem byť? Čo chcem robiť? Chcem cestovať do vesmíru? Chcem navrhnúť topánky? Nech už je váš sen, akákoľvek je vaša voľba, to je váš osud, ak ste ochotní tvrdo pracovať. ” Teraz je tu životné heslo, ktoré sa opakuje denne, ak sme ho niekedy prečítali.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − = 70

map