Prvé obrázky z kampane XOXO Chrissy Teigen sú tu!

Už v máji sme oznámili, že Chrissy Teigen bola novou tvárou súčasnej módnej značky XOXO, a teraz sa nakoniec dostávame v kampani! Obrázky, ktoré boli natočené fotografom Cathrine Westergaard, ukazujú, že Teigen je oblečený v sofistikovaných a štýlových kusoch z kolekcie značky fall 2014.

“Bol som dlhoročným fanúšikom XOXO, takže keď sa k mne priblížili tvárou v tvár pádovej kampani, zdalo sa to ako prirodzená fit,” hovorí Teigen. Kampaň je vývojom kampane značky Hugs & Kisses XOXO, ktorá začala na začiatku 90. rokov s Tyra Banks a zahŕňala Christyho Turlingtona, Claudia Schifferovú, Alessandru Ambrosia a Miranda Kerrová. Hovorte o tom, že ste v dobrej spoločnosti!

Chrissy Teigen
Zdvorilosť

Musíme priznať, že Teigen trochu žiarli. Modelový manžel, spevák John Legend, sa zastavil pri natáčaní s fľašou šampanského, aby si želal svoju ženu veľa šťastia –aww!

Úplná reklamná kampaň bude vydaná v auguste a na koncoch XOXO.com sa uskutoční video za zákulisím.. Do tej doby sa pozrite na video kampane nižšie a pozrite sa na najlepšie vyhliadky spoločnosti Teigen v našej galérii!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − = 11

map