Prvý pohľad: Zbierka plnohodnotných cibuliek od Jessica Alby

Tento príspevok sa pôvodne objavil na mojom Domaine. Pre ďalšie príbehy, ako je tento, navštívte mydomaine.com. 

Keď sme počuli, že Jessica Alba je Čestná spoločnosť debutovala štýlová spolupráca v dnešných postieľkach – prvý nástup do nábytku – so značkou nábytku pre deti Babyletto, sme sa do veľkej miery nemohli vzdať nášho vzrušenia. Je to partnerstvo snov: Obe sú moderné, elegantné a ekologicky šetrné značky, ktoré remi- nujú veci, ktoré obklopujeme naše deti, veľmi vedomým a dômyselným spôsobom. Navyše nám dúfa, že jedného dňa budeme vidieť rozsiahlejšiu linku nábytku od The Honest Company! Značky práve spustili dve nové farby – námorníctvo a koraly – a tak sme si mysleli, že je to perfektná príležitosť posadiť sa s zakladateľkou čestnej spoločnosti Alba, aby sme diskutovali o tom, ako sa táto línia spojila. Prečítajte si nižšie a dozviete sa viac.

SPOJENÉ: 10 krát lacná výzdoba vyzerala niečo iné

Jessica Alba, The Honest Company's Line of Cribs - Embed 1
Zdvorilosť Čestná spoločnosť

MyDomaine: Prečo ste chceli spustiť túto kolekciu?

Jessica Alba: Bol som fanúšikom Babyletta a celku Million Dollar Baby značky na dlhú dobu. Mám rád, že sú miestnou rodinnou spoločnosťou v Los Angeles a sú orientované na misiu ako my. Sú nielen šetrní k životnému prostrediu a sociálne zodpovední, ale sú zameraní aj na výrobu podľa najvyšších bezpečnostných štandardov. Linka Babyletto dáva rodinám pokoj, bez toho, aby obetovali štýl alebo udržateľnosť.

SÚVISIACE: Vyzdvihnúť niektoré štýlové lekcie z tohto zhromaždeného priestoru

Jessica Alba, The Honest Company's Line of Cribs - Embed 2
Zdvorilosť Čestná spoločnosť

MD: Ako sa toto partnerstvo s Babyletto rozvíjalo??

JA: Akonáhle sme si uvedomili, že naše hodnoty boli tak úzko prepojené, boli sme nadšení spolupracovať na dizajne. Úzko spolupracovali s tímom viac ako rok, keď sme si vyvíjali postieľku. Proces bol kombináciou staromódnej tvorivosti a nových technológií. Preložili našu inšpiráciu do náčrtov, 3-D vykreslení a nakoniec ručne vyrobenej vzorky. Bolo skvelé vidieť, že sa ožije.

Jessica Alba, The Honest Company's Line of Cribs - Embed 3
Zdvorilosť Čestná spoločnosť

MD: Ako tieto nové diely žijú až po poctivom spoločenskom éte?

JD: Sme radi, že tieto postieľky nevyzerajú dobre: Tiež robia dobre. Pomocou programu Buy One Give One poskytujeme detskú postieľku pre rodiny, ktoré ju najviac potrebujú pri každom nákupe nášho čestného x Babyletto postieľky – darovali sme viac ako 750 doteraz. Okrem darov poskytujeme aj kurzy výučby v oblasti spánku, ktoré zabezpečujú, že deti sú v bezpečné a pohodlné prostredie v zdravom a pokojnom prostredí. Všetci sme spokojní s bezpečnosťou, štýlom a udržateľnosťou, takže je skvelé, že Million Dollar Baby zdroje obnoviteľné a udržateľné materiály ako novozélandský borovica vyrábajú naše postieľky Babyletto. Každý z nich je ručne skontrolovaný a zostavený v Kalifornii. Sú tiež konvertovateľné štyrmi spôsobmi, ako narásť spolu s vaším dieťaťom. Roztomilé, pohodlné, vedomé – čo viac sme mohli požiadať?

Jessica Alba, The Honest Company's Line of Cribs - Embed 4
Zdvorilosť Čestná spoločnosť

SPOJENÉ: Vnútri domu známeho dánskeho architekta

MD: Čo inšpirovalo farebnú paletu týchto postieľok a šatníkov?

JA: Naša pôvodná paleta šedej a bielej farby ponúkla rodičom neutrálne možnosti, ktoré vyzerali svieži v každej škôlke. S našimi najmodernejšími tmavomodrými a koralovými ružovými farbami dávame našu špeciálnu rotáciu na klasickú paletu pre chlapcov a dievčatá. Farby sú tak bohaté; Vyzerajú skvelo na doske Pinterest!

PREČÍTAJTE VIAC: Prvý pohľad: Zbierka farebných cibuliek od Jessica Alby

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map