Quantico Priyanka Chopra nemôže žiť bez týchto kozmetických výrobkov

Zatiaľ čo milujeme dobrý Netflix binge, sme tak nadšení pre návrat na jeseň. A kým vlasť, Ako sa dostať von s vraždou, a Walking Dead bude naďalej na vrchole nášho zoznamu, robíme priestor aj pre niektorých nováčikov. Objavili sme úžasnú krásu kráľovnú a hviezdnu Bollywoodovú Priyanku Chopru na jej prvej televíznej roli v zámorí za to, Quantico. Chopra v skutočnosti prinajmenšom mení veci. Quantico nasleduje charakter Chopry, Alex Parrish, a rozmanité obsadenie (naozaj dobre vyzerajúce) recruits školenie na základni FBI Quantico. Jeden z nich sa stane teroristom zodpovedným za najničivejšie teroristické útoky na USA od 11. septembra a Parrish bude musieť preukázať svoju nevinnosť. Nižšie uvádza Chopra svoje skúsenosti na on-set a prezradil niekoľko tipov krásy taky.

Povedz nám trochu o tom Quantico.

Je to ako vlasť spĺňa Grayova anatómia, má drama i vysokú školu podobný aspekt Gray, ale má tiež nejakú vážnosť. Hrám agent FBI, je polovica belosi a polovica indickej a uvidíte odkazy na kultúru mojej postavy, ale nie je to len o tom. Milujem mať príležitosť hrať takúto rolu, chcem zlomiť tento sklenený strop a hrať iný typ charakteru a nesmie sa dať do krabice. Moja fanúšikovia dostávajú veľa podpory, takže mi to naozaj umožňuje vyskúšať nové veci.

Priyanka CHOPRA
ABC / Guy D’Alema

SÚVISIACE: Charlotte Tilbury zdieľa triky make-up, ktoré používa na Rihanna a Amal Clooney

Vaša kozmetická rutina môže byť dosť jednoduchá na set, ale čo sa chystáte na obľúbené kozmetické výrobky mimo službu?

Keď nestrieľam, nenosím veľa makeupu. Jednoducho zvlhčujem a môžem dať na pery a tváre balzam na bobule a potom na riasenku – to je všetko. Moja tvár a vlasy sa zneužívajú každý deň, takže sa pokúšam, aby to bolo jednoduché v dňoch. Moje vlasy sa fúka každý deň, takže kokosový olej masáž je tak dobré, aby pomohla opraviť vlasy. V Indii moja stará mama zvykla na to, keď som bola mladšia. Kokosový olej je úžasný, používam verziu Daburu ($ 8, amazon.com). Dajte ju a nechajte ju na dve hodiny alebo cez noc, ale naozaj ju masírujte; stimuluje korene, aby pomohol vlasom posilniť a dlhšie. Robím to v noci, keď som doma a pozerám sa na televíziu.

Som naozaj prísny v mojom režime starostlivosti o pleť. Bez ohľadu na to, čo sa deje v mojom živote, umyjem svoju tvár každú noc a zvlhujem – aj keď je to 4 hodiny. Je to v mojom živote taký, že ešte predtým, ako som išiel do spálne, som priamo do umývadla a umyla som sa. Používam čistiaci prostriedok na tvár MAC Green Tea ($ 21; maccosmetics.com) a to všetko zoberie všetko. Mám tiež rád Shiseido makeup remover ($ 32, sephora.com) pre moje oči. Milujem StriVectin očný krém (69 dolárov, ulta.com) – Myslím, že to naozaj funguje. A potom používam hydratačný krém Chanel (390 dolárov, chanel.com) a to je čarovné. 

Milujem Oribe kondicionér hydratať vlasy a to voní tak dobre ($ 49; oribe.com). Po každom kúpaní sa mi podarí zvlhčiť celé telo. Som posadnutý Diptyque: ľudia milujú svoje sviečky, ale ich telové výrobky sú tiež úžasné. Majú tento úžasný hrnec krému ($ 90, diptyque.com) a mydlo ($ 38; diptyque.com) je jediné, ktoré budem používať – ​​to vonia tak dobre. Svetelím celý môj dom so sviečkami Diptyque, myslím, že mám 25 v mojom dome práve teraz. Milujem vôňu Baeis (60 dolárov, diptyque.com).  

Priyanka Chopra Beauty – Lead
Shayan Asadi pre InStyle.com

* Niektoré z ďalších sponiek Chopry zahŕňajú Diptyque L’Ombre dans Leau Parfum a Single Mýdlo ($ 145 a $ 15; diptyque.com) a Bio-Oil Multi Skincare Oil ($ 20; ulta.com)

DÔVODOVÁ SPRÁVA: 12 Drogéria Kozmetické výrobky Každá žena by mala vlastniť

Akékoľvek tajomstvá krásy? 

Naučil som sa tento tip make-up od make-upu, Mickyho dodávateľa: vyplniť obočie a nechať to vyzerat prirodzene, mali by ste si ich vyčistiť, vyplniť farbou a potom zaseknúť na miesto. Vyzerá to oveľa uveriteľnejšie týmto spôsobom.

Vždy máte taký tvar, aká rutina tréningu je?

V súčasnosti trénujem na show, ale moja bežná telocvičňa je kardio štyrikrát týždenne asi pol hodiny. Tiež som začlenil nejaký odporový tréning ako drepy. Milujem aj plávanie, je to cvičenie s plným telom a pokúsim sa nepretržite robiť 10 kôl. Neverím, že budem mať veľkosť 0. Neverím v hladovanie. Ženy by mali úplne objať svoje krivky.  

Často ste lietali, natáčali ste Quantico v Montreale a stále natáčali Bollywood filmy v Indii a na celom svete. Akékoľvek tipy na dobré vyzeranie pri cestovaní?

Mám rád SK-II masky ($ 135; sephora.com); je to moja cesta, keď lietam a letím každý týždeň. Tesne predtým, než prídem, použijem ho na letTiež sa pokúšam piť veľa vody (počas letu), takže som skutočne hydratovaný dovnútra a vonku. A rád som použil hydratačný prostriedok na nohy, veľa z toho, a potom som si dal ponožky. V čase, keď pristávam, sú naozaj vláčni. 

Pozrite sa na stránku Quantico príves tu a chytiť sériovú premiéru dnes večer (nedeľa, 27. septembra) v 10 / 9c na ABC.

FOTOGRAFIE: 25 najlepších tipov krásy Star of All Time

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

99 − 97 =

map